Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 październik 2016 M&P
#1
Czy ktoś z forumowiczów wybiera się w tym roku na festiwal Win i Alkoholi organizowany przez M&P ?
Do Warszawy pewnie się nie wybiorę ale Krakowski sklep z miłą chęcią odwiedzę.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#2
Ja się wybieram. Smile

A coś w krakowskim sklepie będzie wtedy się działo?
Odpowiedz
#3
Neptune napisał(a):Ja się wybieram. Smile

A coś w krakowskim sklepie będzie wtedy się działo?

Eeee chodziło mi raczej o jakieś zakupy ale nie wiem czy się uda bo pewnie trzeba będzie pokazywać jakieś zaproszenia czy coś.
Wiesz coś może o ofercie dostępnych buteleczek ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#4
Ja też się wybieram. Oferta pewnie jak zwykle: od 30 do 50% na wszystko, być może tak jak ostatnio trzeba będzie mieć książeczkę festiwalową do zakupów. morgan82, numer jeszcze mam, więc jakby co pisz, to mogę pomóc w zakupach jak ostatnio Smile
Odpowiedz
#5
morgan82 napisał(a):
Neptune napisał(a):Ja się wybieram. Smile

A coś w krakowskim sklepie będzie wtedy się działo?

Eeee chodziło mi raczej o jakieś zakupy ale nie wiem czy się uda bo pewnie trzeba będzie pokazywać jakieś zaproszenia czy coś.
Wiesz coś może o ofercie dostępnych buteleczek ?

Nie wiem, podobno ma być od jutra. Spróbuję się dowiedzieć.
Odpowiedz
#6
A czy jakaś dobra dusza pomogłaby mi w zakupie 2-3 butelek, plizz :roll:
Odpowiedz
#7
Marek napisał(a):A czy jakaś dobra dusza pomogłaby mi w zakupie 2-3 butelek, plizz :roll:

Nie ma problemu, pisz tylko co Smile
Odpowiedz
#8
FinestCask napisał(a):Ja też się wybieram. Oferta pewnie jak zwykle: od 30 do 50% na wszystko, być może tak jak ostatnio trzeba będzie mieć książeczkę festiwalową do zakupów. morgan82, numer jeszcze mam, więc jakby co pisz, to mogę pomóc w zakupach jak ostatnio Smile

Numer mam . Postaram się zerknąć czy w Krakowie coś dostanę. Jak nie będę dzwonił Smile Neptune jak czegoś się dowiesz to pisz proszę.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
Też wpadam na salon w czwartek.
Odpowiedz
#10
Dobra, uzyskałem menu. Wklejam strony z interesującym nas materiałem. Podkreślone na szaro to pozycje dostępne do degustacji w czasie czwartkowej imprezy. Złoty kwadracik obok - dostępne dla VIPów.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości