Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buteleczki na sampelki
#1
Ponieważ ten temat dość często powraca w przeróżnego typu rozmowach telefonicznych, emailowych czy na forum priv.. postanowiłem wrzucić dość ciekawą ofertę z której korzystam od dłuższego czasu.
Myślę iż każdemu się przyda, ponieważ samplingi są u nas wszechobecne i często buteleczki potrzebne są prawie w hurtowych ilościach.

A ponieważ ja osobiście przerobiłem tonę różnych zakrętek i buteleczek, to powiem czemu te w/g mnie są dość ciekawą perspektywą.. szkło jest ciemne i grube, zakrętka jest aluminiowa i bardzo mocno trzyma, nie przekręca się. Nie wymaga nawet obwijania taśmą, bo jest jakby samogwintująca się. I mają małe rozmiary, jak np. idealna 30ml na sample.

Takie to buteleczki.. mają 10,20,30,50 i 100ml:
http://www.purocosmetics.pl/butelki-szklane/

Mają również swoje aukcje na alledrogo, ale na priv telefonicznie można się sensowniej dogadać z ceną i wogóle. Poza tym każdy znajdzie aukcje, nie chcę tu linków wrzucać.
Podają nr tel. Jerzy Wozniak 600 960 850.. za zgodą właściciela firmy

I od razu prośba do naszego Admina Rafała.. nie jest to absolutnie żadna forma kryptoreklamy czy reklamy szeptanej, jeśli którykolwiek fragment tekstu z tego wątku w/g ciebie Rafale podchodził by pod to kryterium to po prostu skoryguj mojego posta.
Wiele osób pyta mnie po prostu o buteleczki i problemy z nakrętkami, więc zamiast każdemu klepać pomyślałem iż najprościej założyć wątek. Może ktoś też wrzuci jakieś inne ciekawe namiary na buteleczki.. na pewno każdemu kto tu na forum sampluje taka wiedza się przyda.

I przypominam się jeszcze raz z prośbą do Rafała, jeśli jakiś fragment tekstu razi i ma znamiona reklamy.. to po prostu go wykropkuj i tyle Wink
Odpowiedz
#2
Faktycznie fajne te buteleczki. A podrzucisz jakieś przybliżone ceny po ile je można tam nabyć?
Odpowiedz
#3
Właśnie, jakie ceny?
A jakie macie preferencje?
Wolicie dostawać sample w przeźroczystych buteleczkach, tak aby od razu było widać kolor whisky?
I bardziej okrągłe buteleczki, czy te takie spłaszczone?
Odpowiedz
#4
Cytat:Faktycznie fajne te buteleczki. A podrzucisz jakieś przybliżone ceny po ile je można tam nabyć?

Nie ma problemu, tylko chciałem uniknąć podejrzeń o reklamę, ale może faktycznie bez linka ciężko ich ofertę i ceny znalezć:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=39425543

np.
http://allegro.pl/buteleczka-30-ml-braz ... 37519.html

Choć teraz tak szukając ich na allegro, widzę że więcej osób sprzedaje tego typu buteleczki. Dawniej nie było takiego wyboru.

Przez telefon zawsze mam troszkę niższe ceny przy większych zakupach.
Odpowiedz
#5
Cytat:Właśnie, jakie ceny?
A jakie macie preferencje?
Wolicie dostawać sample w przeźroczystych buteleczkach, tak aby od razu było widać kolor whisky?
I bardziej okrągłe buteleczki, czy te takie spłaszczone?

Myślę iż większości to jest obojętne, ważne aby buteleczka dotarła w całości i nie przeciekała, a ceny są w miarę podobne Wink
Choć niektórzy drukują bardzo fajne nalepki.. np. cubus, malthead i ktoś jeszcze mający bloga ale mi uciekło z głowy i to trzeba docenić.. ale to jakby temat poboczny.
Odpowiedz
#6
moim zdaniem lepsza butelka okrągła niż piersiówka bo mam taką teorię, że lepiej znosi nacisk (jak jajko) a piersiówka gorzej, może dlatego ostatnio dostałem pękniętą butelkę. ale może się mylę. dodatkowo ważne chyba by w paczce było trochę luzu coby te siły się rozeszły - wiadomo jak te paczki są traktowane. no i przeźroczysta to mus jak dla mnie Wink
Odpowiedz
#7
Gdzieś na forum już chyba była taka dyskusja z tego co pamiętam.. jak pakować, itd..
Odpowiedz
#8
Przezroczysta oczywiście najlepsza. Na takiego Glendronacha 71' to na sam kolor przyjemnie popatrzeć :mrgreen:
Odpowiedz
#9
A nie wystarczy kolor w kieliszku Wink
Odpowiedz
#10
No ja też nie za bardzo sobie wyobrażam inną niż przezroczysta. Natomiast co do kształtu to sam nie wiem.. Niby okrągła wygląda bardziej jak miniaturka dużej, ale trochę gorzej z podpisaniem czy naklejeniem etykiety przy takiej małej np. 50ml.
W kieliszku też kolor będzie, ale zanim trafi do kieliszka.. można ją kilka razy wypić oczami 8-) ..ewentualnie porównać do innych..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości