Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Glenglassaugh 1972 cask #2114
#31
[Obrazek: image.jpg]


Butelka jak widać dotarła cała i zdrowa. Porozsyłałem zainteresowanym na PW dane do przelewu. Ponawiam także prośbę o określenie się w sprawie odbioru tych co nie będą na WLW (i doliczenie 13zł za przesyłkę w przypadku takowej). A tych co będą, o podanie na PW jakiegoś sposobu sprawnego kontaktu, najlepiej telefonicznego. Niestety nie wszystkich Was kojarzę z twarzy, a wypada jakoś po ludzku się odnaleźć na festiwalu.

Tabelka rozliczeniowa poniżej. W przypadku odbioru na WLW, proszę o przelew przed festiwalem. Jeśli gdzieś się pomyliłem, proszę mi to wytknąć.

   
Odpowiedz
#32
Przelew poszedł. Odbiór tak jak już wcześniej informowałem na WLW
Odpowiedz
#33
Olek, masz mnie wpisanego 2 razy. Chciałem 15ml.
Odpowiedz
#34
Przepraszam, chodzi o Tomka B.
Odpowiedz
#35
Dla mnie przesyłkę.
Odpowiedz
#36
Rozlane :mrgreen:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#37
Pięknie wygląda ta smoła.
Odpowiedz
#38
oklejaj taśmą, etykietuj i ślij bo wygląda pysznie i chętnie bym ją już wlał do kielona Wink
Odpowiedz
#39
fishmac napisał(a):Pięknie wygląda ta smoła.
Niestety nie taka znowu smoła - zdjęcie źle oddaje barwę, a do tego jest ustawiony jeden sampel za drugim. Po prawdzie, to jak rozlałem, byłem zaskoczony jasnością tej whisky, porównywalnej powiedzmy z Parliamentem.
Odpowiedz
#40
Kolegów, którzy wciąż czekają na swoje sample, bardzo przepraszam - siedzę obecnie z zapaleniem krtani i nie bardzo mi było po drodze wychodzenie na dwór. Obiecuję, że w tym tygodniu wyślę :oops:

W związku z tym:
- wciąż nie dostałem przelewów od użytkowników P4blo i Malthead (tu myślę, że możemy odjąć te sample, co zamówiłem z Twojego "czyszczenia barku" - wychodzi wtedy 60zł).
- użytkowników Malthead, P4blo, PawelWojcik i wncvirus proszę na PW o adres do wysyłki.

Swoją drogą - ktoś już tej whisky spróbował i może się wypowiedzieć? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości