Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] STARKA 18YO [2016]
#21
Obie butelki się zamknęły więc sukces! Dzisiaj powinienem je dostać więc może w weekend się powoli zabiorę za rozlewanie. I będę mógł wysłać w przyszłym tygodniu (poza tymi którzy zadeklarowali odbiór na WLW).
Na dniach też podeślę rozliczenie przez PW.
Odpowiedz
#22
Podsumowanie samplingu. Dane do wpłat wysyłam przez PW.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#23
Mała poprawka, bo ja też chciałem odebrać na WLW Wink
Odpowiedz
#24
No problem... już sobie zanotowałem więc wpłać tylko kwotę bez przesyłki i sampelek będzie na WLW.
Odpowiedz
#25
Dzisiaj wieczorem kończę sampling (zabrakło mi buteleczek 50ml) więc dla tych którzy chcieli wysyłkę będę nadawał w poniedziałek/wtorek.

Dostałem już wpłaty od: PawelWojcik, mariusz123, cubus, FILL78, K@mil, konio23, stalowka2, TomekB, Rafal.

I nie dostałem jeszcze adresów do wysyłki od: malthead, r0back55, krystian326.
Odpowiedz
#26
fishmac napisał(a):Dzisiaj wieczorem kończę sampling (zabrakło mi buteleczek 50ml) więc dla tych którzy chcieli wysyłkę będę nadawał w poniedziałek/wtorek.

Dostałem już wpłaty od: PawelWojcik, mariusz123, cubus, FILL78, K@mil, konio23, stalowka2, TomekB, Rafal.

I nie dostałem jeszcze adresów do wysyłki od: malthead, r0back55, krystian326.

Poszło, sorry nie śledziłęm wątku.
Pzdr
Odpowiedz
#27
Hej,

Sorry za opóźnienie, ja preferuję odbiór na WLW 2016
Odpowiedz
#28
Jakby co to na WLW będę w oba dni i sample będę miał ze sobą. Jak będziecie na miejscu to się zgłaszajcie - 607 324 320.
Odpowiedz
#29
Fishmac zostawił mi dwa sample dla Konio23 i K@mil, jestem w Warszawie, więc można się gdzieś w centrum/bliska wola umówić po odbiór
Odpowiedz
#30
30-letnia, ktora teraz wyszla, tez samplujesz? Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości