Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tani Glenlivet XXV oraz Isle of Jura 30
#11
PawelWojcik napisał(a):nie, ale boje sie zaryzykowac 150 zl na 50ml kastrata zmieszanego z wielu beczek i ocenianego 85-87.
probowalem natomiast tego Glenliveta, ale chyba inny batch. placilem za sampla prawie dwa razy tyle, za ile Ty oferujesz Smile to przyzwoita whisky, ale na tyle nieciekawa, ze i za polowe tamtej ceny nie zdecydowalem sie teraz na powtorke.

czyli za glena płaciłeś tyle co ja mam jure ? to faktycznie.. Sporo Big Grin co do ocen jury to znalazłem (nie wiem czy pisać, bo zaraz będziecie krzyczeć na mnieSmile) bagatela 93 pkt. np tutaj: http://www.wine-searcher.com/find/disti ... e-delivery
i jak widać z wykresu ciągle oscyluje około 2 tyś, w sklepach w Polsce na prawdę szukałem, taniej nie ma. Nawet w dwóch znalazłem cenę 3.000 zł Big Grin to jest 1.000zł różnicy niż u mnie Smile ale rozumiem Cię, nie chcesz to nie. Ewentualnie kiedyś w przyszłości przy następnych butelkach zapraszam.
Odpowiedz
#12
ja nie analizuje Twoich cen, a stosunek doznan podczas degustacji do kosztu sampla.
poczekaj oczywiscie, zycze aby Ci sie udalo.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#13
Witam,
Paweł chyba masz rację że nie będzie zainteresowania, jura zapewne w ilości 1400ml zostanie u mnie...
wielce prawdopodobne że glenlivet też nie zostanie otwarty.
na tą chwile mamy:
- dla mnie 100
- p4blo 50 lub 100
- ron 50
- Daniel 50

zostaje 400 lub 450
Odpowiedz
#14
Witam,
Zerujemy licznik, nowe niższe ceny i zaczynamy od nowa
mam nadzieję, że będzie większy popyt Smile
Go !!!!
Odpowiedz
#15
witam, to chyba najdłuższy sampling w historii Smile
jura wiem że nie pójdzie ale glena już chyba rozlejemy
Zapraszam
Odpowiedz
#16
Witam,
Jakie są te nowe, niższe ceny ? Smile
Odpowiedz
#17
Witam,
nie sądziłem że ktoś jeszcze rzuci odzew na ten baardzo długi samplingSmile
Glenlivet już został sprzedany w całej butli, natomiast jura nadal dostępna, czy to na sampling czy zamianę, czy jak ktoś chce całą butelkę.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości