Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta coraz bliżej
#1
Wiem, wiem że jeszcze dużo czasu, ale z bliżej i tak się zastanawiam czy macie już plany co pojawi sie u Was na stole na te święta. Pewnie już planujecie hhehehe wiec może jakieś wspólne zakupy z dobrego sklepu, np. niemcy, żeby każdy znalazł sobie coś dla siebie. Zawsze to w grupie , kilka flaszek to może uda się coś utargować. Myśleliście już coś na ten temat? Jak temat w złym dziale to przepraszam. Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#2
Jeśli będzie zbiórka, to możę być w innym, jeśli tylko o planach to może być w tym Smile

Ja nie myślałem, zupełnie, zresztą Święta .... na stole u mnie pojawia się nie od Święta, więc co to za różnica jaki okres Smile Zakupy? Wspólne, jak najbardziej ale bardziej na pażdziernik listopad, czyli można zacząć zbierać zamówienie Smile
Odpowiedz
#3
a moze u mnie? Smile
Odpowiedz
#4
a jak najbardziej, ja jestem za, ceny wygladaja ok, Smile widzę i idzie się dogadać . Trzeba tylko zebrać kilka osób i zobaczymy co z tego wyjdzi.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#5
no to spoko, cieszę się; teraz nie jestem w stanie powiedzieć co się jeszcze przed świętami pojawi, ale zróbcie sobie listę jakąś taką nawet pi razy drzwi co by was interesowało i będziemy ogarniać; na pewno dotarły do mnie (na tę chwilę) nowe Highland Park: Svein, Einar i Harald, Bunna Cruah Monna i Darah Ur, Pulteney 12 i 21, Brora'82, Dalwhinnie Distillers Ed.,Macallan Amber,Sienna i Ruby....ale będą jeszcze inne nowości zapewne, i to już niedługo
Odpowiedz
#6
Edd napisał(a):no to spoko, cieszę się; teraz nie jestem w stanie powiedzieć co się jeszcze przed świętami pojawi, ale zróbcie sobie listę jakąś taką nawet pi razy drzwi co by was interesowało i będziemy ogarniać; na pewno dotarły do mnie (na tę chwilę) nowe Highland Park: Svein, Einar i Harald, Bunna Cruah Monna i Darah Ur, Pulteney 12 i 21, Brora'82, Dalwhinnie Distillers Ed.,Macallan Amber,Sienna i Ruby....ale będą jeszcze inne nowości zapewne, i to już niedługo
A przewidywana cena Brora82 ?
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#7
Po ile byłbyś w stanie dać pultacza 21? Big Grin
Odpowiedz
#8
Brorą zainteresował się morgan82, ale jest jeszcze do wzięcia - cena z promocji 1149 zł; pultacz 21yo za 439 zł; co jeszcze Was interesuje?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości