Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Distillers Edition
#21
poproszę 7 , 100 ml, jeśli kolega się pomylił w ilości
Odpowiedz
#22
Ech, trochę się spóźniłem.
Biorę zatem 1,2,3,6 po 50ml Smile
Odpowiedz
#23
Poproszę po 50 ml następujących pozycji: 1 (Caol Ila DE), 6 (Talisker 2005 DE) oraz 9 (North British).
Odpowiedz
#24
Tej Nikki to 50ml poproszę. Wybacz zamieszanie, nie wiem dlaczego przywidziało mi się, że dostępne było tylko 50ml - dlatego napisałem że wezmę resztęWink
Odpowiedz
#25
Szan napisał(a):Tej Nikki to 50ml poproszę. Wybacz zamieszanie, nie wiem dlaczego przywidziało mi się, że dostępne było tylko 50ml - dlatego napisałem że wezmę resztęWink

Zaktualizowane. Fajnie że się sprawa wyjaśniła. W takim razie dostępne jest jeszcze 150ml Nikki. Caol Ila jest jeszcze również dostępna. Mam litrową butelkę więc gdyby ktoś był jeszcze chętny to oddam jeszcze 100ml.
Odpowiedz
#26
poproszę po 50 ml: nr 6 (Talisker 2005) i nr 7 (Nikka Whisky from the Barrel)
Odpowiedz
#27
Skoro jestem przy serii Distillers Edition to znalazłem jeszcze coś takiego: Lagavulin 1998 https://www.whiskybase.com/whisky/59799/lagavulin-1998. Z tego co pamiętam to na forum był samplowany Lagavulin z serii Distillers Edition butelkowany w 2015 roku natomiast nie kojarzę czy akurat ten był samplowany. Dostępne jest 800ml, cena za 100ml to 42zł, za 50ml 21zł. Butelkę otwieram tylko jeżeli uzbiera się komplet chętnych. Rozliczenie zrobię pod koniec przyszłego tygodnia. Wtedy już będzie wiadomo czy butelka się zamknie czy jednak nie. Planowałem posamplować butelki w przyszły weekend. Niestety o tydzień przesunął mi się urlop i dam rady dopiero za dwa tygodnie.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
50ml proszę
Odpowiedz
#29
także 50ml poproszę. Sugeruję byś wrzucił butelke do pierwszego posta dla porządku żeby wszystko było w jednym miejscu
Odpowiedz
#30
cubus napisał(a):także 50ml poproszę. Sugeruję byś wrzucił butelke do pierwszego posta dla porządku żeby wszystko było w jednym miejscu

Butelka jest w pierwszym poście jako nr.11. Tam będę też zapisywał chętnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości