Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje spotkań
#1
Stworzyłem temat do propozycji, jak już będzie coś wiadomo, ustalone czy coś, to można dodawać konkretne tematy.

Tak więc na pierwszy ogień rzucam ja. Co myślicie o spotkaniu się w innym miejscu niż WAWP, a mianowicie w nowo (niedawno) otwartym Dom Whisky w Warszawie. Byłem w Coctail Barze i ta salka do whiksy jest bardzo fajna. Moglibyśmy zamówić tam kilka 50ml lub nawet 25ml, mają dosyć duży asortyment "samplowy" - wiadomo jak to jest.
Odpowiedz
#2
Ja chętnie, tylko zależy to od terminu. A jakie mają tam ceny?

Moja propozycja - dotychczas spotkania opierały się głównie o odbiór sampli i degustacja jednej, lub dwóch łyszek była niejako "przy okazji". Może by się zebrać na jakieś dłuższe próbowanie. Na przykład, że każdy przynosi po dwa 100ml sample wcześniej ustalonych (lub nie) maltów ze swoich zbiorów, zasiadamy i degustujemy. Smile
Wystarczy, że zebrałoby się nas 5 i już na stole stoi 10 różnych whisky. Oczywiście trzeba by ustalić jakiś próg cenowy, czy coś takiego, żeby nie było tak, że ktoś przyniesie whisky za 500zł, a ktoś inny Loch Lomonda.
Odpowiedz
#3
Neptune napisał(a):Ja chętnie, tylko zależy to od terminu. A jakie mają tam ceny?

Moja propozycja - dotychczas spotkania opierały się głównie o odbiór sampli i degustacja jednej, lub dwóch łyszek była niejako "przy okazji". Może by się zebrać na jakieś dłuższe próbowanie. Na przykład, że każdy przynosi po dwa 100ml sample wcześniej ustalonych (lub nie) maltów ze swoich zbiorów, zasiadamy i degustujemy. Smile
Wystarczy, że zebrałoby się nas 5 i już na stole stoi 10 różnych whisky. Oczywiście trzeba by ustalić jakiś próg cenowy, czy coś takiego, żeby nie było tak, że ktoś przyniesie whisky za 500zł, a ktoś inny Loch Lomonda.

To jest też dobre, tylko nie ma miejsca na razie chyba za bardzo Smile Odnośnie Dom Whisky to wtedy można brać to samo i oceniać, a nie ma problemu wtedy z cenami butelek. Co do cen, no to wychodzi gorzej niż sample, wiadomo, ale nie aż tak źle. Jeśli mają takie same ceny jak w Jastrzębiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości