Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Springbank 12yo Burgundy
#1
Dobra, Panowie, rozsamplowaliście mi butlę Wink Wszyscy się załapali a ja nie mam tyle ile chciałem ale niech Wam będzie. danders - poszkodowany bo dostał 50ml choć chcial 100. Wybaczysz? Big Grin

Springbank 12yo Burgundy ZAMKNIĘTA
https://www.whiskybase.com/whisky/81433 ... 2-year-old
koszt 50ml: 35zł
koszt 25ml: 17,50zł


chętni: ZAMKNIĘTA
cubus - 75ml
malthead - 25ml
Tomek - 25ml
danders - 50ml
PawelWojcik - 50ml
morgan82 - 25ml
surykatka - 25ml
konio23 - 50ml
Bartek - 25ml
Tomek B - 50ml
Neptune - 50ml
wncvirus - 50ml
aguerorafal - 50ml
stalowka2 - 50ml
p4blo - 50ml
tomaj676869 - 25ml
Rafal - 25ml
Odpowiedz
#2
przegapiłem :-( ktoś 25 poratuje :?:
Odpowiedz
#3
z całym szacunkiem Panowie rozumiem że ostatnio sa problemy z rozsamplowaniem butelek (czasem wynika to z dłuzszej nieobecności jak w moim wypadku) ale po co wstawiac do tego działu butelki które są rozsamplowane wcześniej poza forum czy w innym dziale - nie jęczę ponieważ dzięki wam spróbowalem wielu fajnych rzeczy ale po co robic fikcję
Odpowiedz
#4
Pio1 napisał(a):z całym szacunkiem Panowie rozumiem że ostatnio sa problemy z rozsamplowaniem butelek (czasem wynika to z dłuzszej nieobecności jak w moim wypadku) ale po co wstawiac do tego działu butelki które są rozsamplowane wcześniej poza forum czy w innym dziale - nie jęczę ponieważ dzięki wam spróbowalem wielu fajnych rzeczy ale po co robic fikcję

Choćby dlatego, że to jest dział odpowiedni a ja lubię miec porządek w samplingach. Jeśli będą jakieś rezygnację lub chec podzielenia sie to lepiej tutaj.

Odnośnie odstąpienia to ja oddaje od siebie jednak trochę.

tomaj dostał 25ml.
Pio1 - chcesz 25ml? mogę odstąpić
Odpowiedz
#5
szybko rozdrapaneSmile
może ktoś 25 ml odstąpi?
Odpowiedz
#6
Właściwie, to ta butelka jest niezbyt droga i trochę chętnych pewnie jeszcze będzie, więc bym się nie zdziwił, jakby druga butelka zeszła. I każdy by miał taką ilość, jaką chciał. Smile
Odpowiedz
#7
Neptune napisał(a):Właściwie, to ta butelka jest niezbyt droga i trochę chętnych pewnie jeszcze będzie, więc bym się nie zdziwił, jakby druga butelka zeszła. I każdy by miał taką ilość, jaką chciał. Smile

problemem jest tylko to, że wszędzie jest już out of stock. dziś zeszła w trzech sklepach w sumie i to w kilkadziesiąt minut jak obserwowałem.
Pojawi się pewnie w innych ale dojdzie kolejna przesyłka no i nie wiadomo czy uda mi sie trafić. Możemy spróbować z drugą butelką ale nie mogę zagwarantować, że będzie.
Odpowiedz
#8
Jak ktoś w potrzebie odstępie 25 ml.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
morgan82 napisał(a):Jak ktoś w potrzebie odstępie 25 ml.

przekazałem Rafalowi, dzięki
Odpowiedz
#10
dziękuję bardzo morgan
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości