Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamdhu 25 + Arrany + USA + Irlandia
#31
Ok, dzisiaj będą rozlewane więc rzutem na taśmę Wink
Odpowiedz
#32
fishmac napisał(a):Z Warszawą to generalnie planuję przyjechać na Ardbeg Night (3 czerwca) i można przy tej okazji się jakoś złapać lub mogę zostawić paczuszki u bombera ale nie pamiętam gdzie on dokładnie w Warszawie miesza Wink

Śródmieście/Wola - blisko ronda karcelak Smile
Odpowiedz
#33
Bomber napisał(a):
fishmac napisał(a):Z Warszawą to generalnie planuję przyjechać na Ardbeg Night (3 czerwca) i można przy tej okazji się jakoś złapać lub mogę zostawić paczuszki u bombera ale nie pamiętam gdzie on dokładnie w Warszawie miesza Wink

Śródmieście/Wola - blisko ronda karcelak Smile


Ooo, to ja bym się pisał na odbiór od Bombera na tym rondzie, np. koło Pizza Hut Smile
Już robię przelew Smile
Odpowiedz
#34
Kowal2706, aguerorafal, danders i Rafal - paczki już w drodze.
Cubus, p4blo - ustalone.

Co do osób które chcą odebrać w Warszawie to plan mam taki:
Piątek - od 20:00 na Ardbeg Night - Warszawa Fort Legionów ul. Zakroczymska 12 [wiem, że Neptune będzie tam odbierał swoje sample i jeszcze dla GoAway].
Sobota - okło 10:00-11:30 w centrum a później Whisky Days (Villi Intrata na warszawskim Wilanowie) do 15-16.
Później ewentualnie mogę zostawić sample u bombera (Śródmieście/Wola - blisko ronda karcelak) [r0back55 już się zadeklarował, że tak jest ok].

Kto gdzie chce odbierać sample? Pocieszny, stalowka2, Bartek?
Odpowiedz
#35
Cześć,
Ja na Ardbegu.
Odpowiedz
#36
Przesyłka przyszła, wszystko w jak najlepszym porządku, jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz
#37
ja też odebrałem, dzięki wielkie!
Odpowiedz
#38
Paczka dotarła. Dzięki
Odpowiedz
#39
Jak ktoś chce odebrać w Warszawie swoje sample, to niech mi wyśle wiadomość, Fishmac zostawił mi ich trochę Smile
Odpowiedz
#40
Bomber napisał(a):Jak ktoś chce odebrać w Warszawie swoje sample, to niech mi wyśle wiadomość, Fishmac zostawił mi ich trochę Smile

U Ciebie jest paczka dla Bartka i r0back55'a.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości