Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cracow Whisky Festival
#1
http://cracowwhiskyfestival.pl/

Także tego... właściwie mamy już tyle festiwali, że co miesiąc można być na jednym. Ile jeszcze rynek przyjmie?
Mimo tego, że ogólnie popieram wszelkie akcje związane z szerzeniem kultury picia whisky to chyba jest już tego trochę za dużo.
Odpowiedz
#2
To samo mówią o festiwalach piwnych, że ile jeszcze można, a potem się okazuje, że każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością, oraz co i rusz ogłaszane są następne.
Odpowiedz
#3
pijacki naród Smile
Odpowiedz
#4
Jak zwykle podali dużo informacji.. czyli praktycznie nic :evil:
Odpowiedz
#5
Kraków pięknie wreszcie Smile miałem już krzyczeć wowSmile a tu takie rozczarowanie. Kompletne zero informacji i oczywiście jedyne czego można się dowiedzieć to " kup bilet"
Jedne wielkie dno . !!!! Dobrze zrozumiałem że w cenie biletu można spróbować aż !!!! trzech sampli ?????????? kur.... rozbawili mnie Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#6
Stwierdzenie 'W cenie 3 kieliszki festiwalowych specjalności do degustacji u wystawców.' też mnie zmroziło :lol:
Odpowiedz
#7
Myślę, że tu chodzi o to, że są to jakieś 3 ekstra pozycje oprócz standardów, bo inaczej.... brrrr...
Odpowiedz
#8
ron napisał(a):Myślę, że tu chodzi o to, że są to jakieś 3 ekstra pozycje oprócz standardów, bo inaczej.... brrrr...

Miejmy taką nadzieję Smile ale jak dla mnie to dali dup.... jeżeli chodzi o zapowiedz festiwalu. Sad
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
Tak, zdecydowanie nie jest to poważne. A kto to organizuje ?
Tak sobie pomyślałem, że na na Poznań Whisky Show to w sumie Stillnovisti dali radę. Cześć klientów i tak oblegała stanowisko z jabłkowym Jim Beamem więc w sumie mogli zalać ten festiwal dużą ilością blendów i większość odwiedzających byłaby zadowolona...
Odpowiedz
#10
Panowie bardzo ciekawa dyskusja, nie bardzo jednak rozumiem skąd ten brak informacji. Na stronie jest podany nr kontaktowy ja zadzwoniłem i dowiedziałem się wszystkiego. Jest też szczegółowy plan festiwalu. Festiwal uważam jak na pierwszy raz za bardzo udany. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości