Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolfburn
#1
Wolfburn już w drodze... podobno butelki mają być u mnie 31-go marca. Wszak oficjalna impreza Wolfburna będzie w czerwcu , jednak zdecydowaliśmy się na sprzedaż od razu po otrzymaniu butelek. Niestety ( dla mnie stety ) od 2-go do 16-go kwietnia będę na urlopie i wysyłki będą utrudnione.
Jeśli więc jest ktoś chętny na zakup proszę o info. Wtedy będę robił wysyłki 31-go marca i 1-go kwietnia. Cena za butelkę 190zł - 208 zł z wysyłką.
Pozdrawiam
Daniel
Odpowiedz
#2
A Możesz podać więcej szczegółów na temat tych butelek?. Jaki cask? link WB?
Odpowiedz
#3
Coś takiego jest
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6044865681
Odpowiedz
#4
https://www.whiskybase.com/whisky/75811 ... nd-crafted
Odpowiedz
#5
czy mi się wydaje czy ta 3 letnia butla jest w cenie 16 letniego Laga ? :roll:
Odpowiedz
#6
GoAway napisał(a):czy mi się wydaje czy ta 3 letnia butla jest w cenie 16 letniego Laga ? :roll:

dobrze, że nie jest w cenie 17 letniego HP :lol:

mnie osobiście cena nie dziwi. Destylarnia postawiona od zera. 16000 butli. Muszą zarobic na kolejne lata produkcji, przechowywania itp. Wydaje sie więc, że 190zł to nie jest duży koszt jednak. Mogli dowalić więcej a i tak ludzie by brali Wink
Odpowiedz
#7
GoAway napisał(a):czy mi się wydaje czy ta 3 letnia butla jest w cenie 16 letniego Laga ? :roll:


Kolego, jeśli za 208zł kupisz 16yo Lage z dostawą do domu to gratuluję. Po prostu kup sobie Lage. A ile kosztuje młody w sumie Kilchoman ? A Kavalany i Amruty ?
Takie gadanie jest bez sensu...
Odpowiedz
#8
cubus napisał(a):(...)
Czekam na sampling Big Grin
Odpowiedz
#9
Hazelburn napisał(a):
GoAway napisał(a):czy mi się wydaje czy ta 3 letnia butla jest w cenie 16 letniego Laga ? :roll:


Kolego, jeśli za 208zł kupisz 16yo Lage z dostawą do domu to gratuluję. Po prostu kup sobie Lage. A ile kosztuje młody w sumie Kilchoman ? A Kavalany i Amruty ?
Takie gadanie jest bez sensu...

Zbyt personalnie odebrałeś mojego posta, bo ja miałem na myśli politykę destylarni przy ustalaniu cen a nie marże sklepowe + koszty listonosza :mrgreen:

No chyba, że to Ty ustalasz ceny hurtowe tej butli :roll:
Odpowiedz
#10
190 zl to dobra cena...

Tyle kosztuje wyjscie do kina z rodzina na premiere filmu (z popcornem i innymi dobrociami dla dzieciakow)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości