Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] MoS po Sherry i Glendronach LMDW
#71
Panowie, domknijmy te butelki. Cubus robi nam wszystkim wielką przysługę, nie dość, że oferuje szeroką gamę butli, żeby każdy znalazł coś dla siebie, to jeszcze daje totalną elastyczność w wyborze ilości i będzie miał olbrzymią ilość buteleczek do napełnienia, przelewów do odebrania i paczek do wysłania.

Jakby chociaż część wzięła dodatkowe 5-10 ml z butelek, z których i tak zamawia sampla, kupujący tego bardzo nie odczuje, a pomoże rozlewającemu w tym i siłą rozpędu w kolejnych samplingach. Mniej kasy zamrożone w resztkach butelek = więcej kasy na kolejne samplingi.
Odpowiedz
#72
pozycja 2,3,5 zwiekszam do 40 ml ( buteleczki 20 ml Wink )
Odpowiedz
#73
Ok. Poz. 1,2,3 jeszcze raz po 50 ml , poz. 5 biorę resztę (40ml).

Wszystko w osobnych buteleczkach.
Odpowiedz
#74
malthead napisał(a):Ok. Poz. 1,2,3 jeszcze raz po 50 ml , poz. 5 biorę resztę (40ml).

Wszystko w osobnych buteleczkach.

Hurra! Smile zostały ostatnie dwa sampelki:
25ml Strathisli i Mortlacha Wink
Odpowiedz
#75
Dopisz mnie i zamykamy Big Grin
Odpowiedz
#76
konio23 napisał(a):Dopisz mnie i zamykamy Big Grin

Dzięki! Smile
sampling zamknięty! Fantastycznie, że się udało.
Odpowiedz
#77
skoro się udało zamknąć ten sampling to może teraz Ardbeg żeby 2 razy za przesyłkę nie płacić Wink 50 ml poproszę
Odpowiedz
#78
Mój poprzednik dobrze kombinuje Big Grin
Swój człowiek :mrgreen:
Odpowiedz
#79
JanMil napisał(a):Komplet po 20 ml dla mnie.

Kolego . Popatrz nie tylko na ostatnią stronę ale również na pierwszą.Wszystkie samplingi do których zgłosiłeś swój udział są już pozamykane.
Do następnego razu Smile
Odpowiedz
#80
konio23 napisał(a):
JanMil napisał(a):Komplet po 20 ml dla mnie.

Kolego . Popatrz nie tylko na ostatnią stronę ale również na pierwszą.Wszystkie samplingi do których zgłosiłeś swój udział są już pozamykane.
Do następnego razu Smile
To chyba jeden z tych spamerów reklamowych. Już wchodzą w samplingi. Coraz sprytniejsi się robią. :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości