Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Austin Nichols Wild Turkey Liqueur with Honey
#1
Stałem się ostatnio posiadaczem butelki pod tytułem "Austin Nichols Wild Turkey Liqueur with Honey". Co prawda jest to likier na bazie bourbona ale o tyle wyjątkowy, że jest to oryginalna receptura (produkowana od 1976 roku) pierwszego na świecie takiego specyfiku.
Jest to wersja o mocy 30% (60 proof). Niestety jeszcze nie ustaliłem z jakiego dokładnie roku ale to w sumie jest drugorzędna sprawa.
Początkowo miałem to wystawić na aukcję ale stwierdziłem, że jest to taki unikat, że druga okazja może się nie powtórzyć więc lepiej spróbować oryginalnej receptury Austina Nichols'a.
Czy ktoś będzie zainteresowany samplem? 50 ml wychodziło by po 20 zł (z buteleczką).
Dodatkowo można na przykład też zrobić porównanie pierwowzoru i aktualnej wersji Wild Turkey American Honey? Taki sampel wyszedł by jakieś dodatkowe 10-11 zł (z buteleczką).


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Zaciekawiłeś mnie.
Spróbowałbym komplet.
Odpowiedz
#3
Jestem za !
Jak coś to polewaj 50 ml Wink
Odpowiedz
#4
Ok... czyli tak:

stalowka2
- 50ml Austin Nichols Wild Turkey Liqueur with Honey - 20 zł
- 50ml Wild Turkey American Honey - 11 zł

Age Of Discovery
- 50ml Austin Nichols Wild Turkey Liqueur with Honey - 20 zł
(czy tego "nowożytnego" też?)

+ przesyłka do wyboru:
Kurier UPS 15zł
Paczkomat 11 zł
Odpowiedz
#5
fishmac napisał(a):Ok... czyli tak:

Age Of Discovery
- 50ml Austin Nichols Wild Turkey Liqueur with Honey - 20 zł
(czy tego "nowożytnego" też?)

+ przesyłka do wyboru:
Kurier UPS 15zł
Paczkomat 11 zł

Za nowożytnego podziękuję, a wariant przesyłki dla mnie to kurier Smile
Czekam na PW z danymi Wink
Odpowiedz
#6
Pierwsze sample dzisiaj lecą - gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany to można dawać znać.
Wczoraj zrobiłem, trochę w biegu, mały tasting porównawczy i obie wersje zupełnie inne. Jak przysiądę do tego na spokojnie napisze coś więcej Smile
Odpowiedz
#7
Paczuszka dotarła Big Grin
Wszystko w porząsiu Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości