Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepowe okazje
#51
Ktoś coś wie o obecnych okazjach w Stokrotkach? Jakiś czas temu można było zanabyć jakieś lepsze podstawki w dobrych cenach.
Odpowiedz
#52
Niestety dawno tam nie byłem, ale od początku roku do maja mieli cały czas te promocje, więc może mają i teraz. Daleko mam, więc też byłbym wdzięczny za info Wink
Odpowiedz
#53
Musisz pojeździć to może coś jeszcze trafisz. Promocje dotyczą tylko starego asortymentu. Ostatnio jak byłem w Gorzowie bo były jeszcze 2 Ardbegi 10 po 135 PLN i Glemomorangie Original za 100 PLN. W Szczecinie trafiłem na JW Green Label po 111 PLN.
Ponoć w Żabkach festiwal whisky się zaczął więc możesz tam zerknąć.
Odpowiedz
#54
Dziś od 9 do 22 w alkoholeswiata.com mozna przez net zamówić i odebrać w stacjonarnym sklepie w wawie Laphroaig 10 za 129 PLN i Laphroaig Quater Cask za 139 PLN.
A w sklep-ballantines.pl do końca miesiąca jest 18% zniżki na single malty, tyle że nie ma dużego wyboru bo mają dużą marżę,ale można np wyhaczyć Bowmora Tempest 55,3 % za 204 PLN.
Odpowiedz
#55
Z Ballantinesem problem jest taki, że oni nawet po obniżce o 20% mają ceny co najwyżej średnie Tongue
A w alkoholach swiata nie powiem, ciekawa promocja. Nie skorzystam, bo mam jeszcze litrową butelkę lafroja, ale mam nadzieję, że coś takiego będzie częściej. Smile
Odpowiedz
#56
Tam ostatnio co chwila są jakieś promocje. (alkoloeswiata) Jak nie nocna to okazyjna czy coś.
Odpowiedz
#57
Aragorn napisał(a):Dziś od 9 do 22 w alkoholeswiata.com mozna przez net zamówić i odebrać w stacjonarnym sklepie w wawie Laphroaig 10 za 129 PLN i Laphroaig Quater Cask za 139 PLN.
A w sklep-ballantines.pl do końca miesiąca jest 18% zniżki na single malty, tyle że nie ma dużego wyboru bo mają dużą marżę,ale można np wyhaczyć Bowmora Tempest 55,3 % za 204 PLN.

Dzięki za info Smile promo nadal aktualne. Laphroaig w dobrej cenie aż żal nie skorzystać :mrgreen:
Odpowiedz
#58
http://www.wina-mp.pl/?age=true#offers

W sklepie M&P mają zajebiste promocje

GlenDronach 15 Revival za 147,95 Big Grin
BenRiach HoS - 96
Nowy wypust Kilchomana 35% taniej (nie podają ceny)
oprócz tego obniżki 30-50% na jakieś brandy, rumy, likiery, absynty i winka.
Zostało mi jeszcze pół butelki GlenDronacha, ale chyba się skuszę i zrobię zapas Wink
Odpowiedz
#59
Ja też widziałem, ale jak to zamówić, jak się dodaje do koszyka, to cena jest normalna Sad
Odpowiedz
#60
Glendronacha to mam 1,5 butelki Tongue
Ten Kilchoman jest po 455 PLN czyli po obniżce będzie 295 PLN. Na WB ma ocenę 86 - oceniał go tylko Yurek z Polska (a jak patrzyłem na jego oceny jest dość surowy) Wink. Może sampling?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości