Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepowe okazje
Aktualnie na winnicalidla -20% na cały asortyment, wystarczy dobrać sobie butelkę piwa. Także np. za A'bunadh wychodzi 216zł. Wybór nie jest duży, ale jest kilka rozsądnych pozycji w bardzo rozsądnych cenach.
Odpowiedz
Wiem że to żadna promocja ale dzisiaj w Carrefour Reduta widziałem nową odsłonę Glendronach 15 yo za 239,00 zł.
Odpowiedz
awaria_maniac napisał(a):Wiem że to żadna promocja ale dzisiaj w Carrefour Reduta widziałem nową odsłonę Glendronach 15 yo za 239,00 zł.

a na śląsku ktoś widział?
Odpowiedz
W Krakowie też stoją w tej samej cenie.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Zestaw prezentowy Kavalan Port Cask Finish 0,7 + Glenburgie 15 YO 0,7 za 220 zł! Auchan w Rybniku
Odpowiedz
Auchan Okęcie Benromach 15 yo za 200,00 zł, wziąłem dzisiaj rano ostatnią butlę z półki. Była jeszcze promocyjna cena na Kavalan Port Cask Finish 150,00 zł ake niestety na półce ani jednej butelki. Poza tym ceny raczej standardowe i faktycznych promocji praktycznie zero.
Odpowiedz
[Obrazek: 86e5ba65f88b.png]


Ciekawa opcja w Lidlu. Przy grupowym zamówieniu np. A'bunadh wychodzi po 194,99 (przy zakupie 4 sztuk). Przy zakupie jednej też nie ma tragedii - 219,99

EDIT: rabaty się łączą. Przy zapisaniu się do newslettera, Aberlour A'bunadh wychodzi 192,99 (przy zakupie 1 sztuki)
Odpowiedz
Nie ma już Abunadha...
Odpowiedz
ron napisał(a):Nie ma już Abunadha...

W sumie to się nie dziwię. Na szczęście zdążyłem Wink
Odpowiedz
ja też ... ale chciałem dokupić jeszcze...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości