Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek stary.. ale tegoroczny Caperdonich
#41
Trzeba było pisać o pózniejszą wysyłkę, bo niektórzy właśnie na weekend wyjeżdzali i dopiero teraz im wysyłałem Wink
Odpowiedz
#42
A tak przy okazji czy ktoś już próbował może coś z ostatniego samplingu.. Convalmore, Caperdonich, Ledaig, Glen Grant Wink
Podzieliłby się ktoś jakimiś swoimi uwagami, opisem z degustacji, czy warto było brać udział w samplingu .. czy czym tam chce Wink

Bo widzę iż wszystkie paczki odebrane, tylko Michała jest w paczkomacie i Tomka zwrotka z paczkomatu oczekuje w centrali zbiorczej.
Odpowiedz
#43
surykatka napisał(a):Trzeba było pisać o pózniejszą wysyłkę, bo niektórzy właśnie na weekend wyjeżdzali i dopiero teraz im wysyłałem Wink
Nie przyszło mi to do głowy / nie chciałem Ci dokładać fatygi Wink
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#44
Whisky interesuję się na poważnie dopiero od kilku miesięcy, stąd moje zdolności do rozpoznawania wszystkich zapachów i smaków nie są jeszcze zbyt rozwinięte, ale pracuję nad tym (dużo podstawowych sampli) i za jakiś czas zdegustuję a następnie może ośmielę się na opublikowanie uwag dotyczących samplingu Ledaig. Smile Jak na razie zacząłem prowadzić skromne notatki na swoje własne potrzeby, ale nie jestem jeszcze z nich zadowolony.
Odpowiedz
#45
Cytat:Nie przyszło mi to do głowy / nie chciałem Ci dokładać fatygi Wink

Żaden problem tak na przyszłość Wink


Cytat:Whisky interesuję się na poważnie dopiero od kilku miesięcy, stąd moje zdolności do rozpoznawania wszystkich zapachów i smaków nie są jeszcze zbyt rozwinięte, ale pracuję nad tym (dużo podstawowych sampli) i za jakiś czas zdegustuję a następnie może ośmielę się na opublikowanie uwag dotyczących samplingu Ledaig. Smile Jak na razie zacząłem prowadzić skromne notatki na swoje własne potrzeby, ale nie jestem jeszcze z nich zadowolony.

Pisz śmiało, na pewno nikt cię tu nie skrytykuje za twoje notatki, nawet te bardzo skromne Wink
Ciekawe jak podejdzie ci ten Ledaig, dość specyficzna whisky.. aczkolwiek to moje ulubione wcielenie destylarnii Tobermory
Odpowiedz
#46
Wczoraj przed snem sobie nalałem odrobinkę tego Glen Granta. Nie odczekałem nawet kwadransa oraz jestem trochę przytępiony infekcją, w każdym razie zapamiętałem drewno, mnóstwo drewna, zwłaszcza w zapachu Wink
Jak wyzdrowieję spróbuję porządnie!
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#47
Dobra, albo muszę sobie przepracować ostatnie infekcje i związaną z nimi przerwę w piciu, albo zarówno Caperdonich jak i Glen Grant są zdominowane przez drewno, taninowe i gorzkie. Co potwierdza tezę jaką czytałem że generalnie szkockie malty w wieku 25+ są właśnie przez beczkę zdominowane, podobnie jak bourbony w wieku 10+.
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#48
Przesyłka dotarła - dziękuje. Ale etykieta ledaiga trochę mokrawa Cry
Odpowiedz
#49
tomash napisał(a):Co potwierdza tezę jaką czytałem że generalnie szkockie malty w wieku 25+ są właśnie przez beczkę zdominowane

Bullshit Wink
Odpowiedz
#50
Cytat:Przesyłka dotarła - dziękuje. Ale etykieta ledaiga trochę mokrawa Cry

Dużo brakuje?.. dokręcałem solidnie i owijałem taśmą izolacyjną. Buteleczki w paczce też starałem się dobrze zabezpieczyć.


ps... za bardzo nie pogadamy, bo jestem za granicą i internet mam tutaj wyjątkowo kiepski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości