Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
#91
Zapowiada się,iż będzie sporo luda na festiwalu to może byśmy ustalili jakiś tajny znak rozpoznawczy żeby się w tym tłumie znaleźć .Jakaś czapka bez daszka albo zasłonięte jedno oko ewentualnie język wywalony do pasa.Inne propozycje wskazane byle szybko bo czasu mało :mrgreen:
Odpowiedz
#92
konio23 napisał(a):Zapowiada się,iż będzie sporo luda na festiwalu to może byśmy ustalili jakiś tajny znak rozpoznawczy żeby się w tym tłumie znaleźć .Jakaś czapka bez daszka albo zasłonięte jedno oko ewentualnie język wywalony do pasa.Inne propozycje wskazane byle szybko bo czasu mało :mrgreen:



Może być gazetaBig Grin
Odpowiedz
#93
Tylko przez którą opcję polityczną ma być wydawana, bo są różne preferencje :mrgreen:
Odpowiedz
#94
konio23 napisał(a):Zapowiada się,iż będzie sporo luda na festiwalu to może byśmy ustalili jakiś tajny znak rozpoznawczy żeby się w tym tłumie znaleźć .Jakaś czapka bez daszka albo zasłonięte jedno oko ewentualnie język wywalony do pasa.Inne propozycje wskazane byle szybko bo czasu mało :mrgreen:

nie głupi pomysł Wink
Odpowiedz
#95
ADMINIE
Gdzie jesteś

TTOW Cię wzywa
Odpowiedz
#96
Wszyscy chodźmy, z gazetą "przyjaciółką"
Odpowiedz
#97
"Świerszczyki" mają wymowę uniwersalną i każdy znajdzie coś dla siebie .
Warunek jest jeden.Musi być otwarte na właściwej stronie i format przynajmniej a4 dla uniknięcia nieporozumień :mrgreen:
Odpowiedz
#98
Cytat:"Świerszczyki" mają wymowę uniwersalną i każdy znajdzie coś dla siebie .
Warunek jest jeden.Musi być otwarte na właściwej stronie i format przynajmniej a4 dla uniknięcia nieporozumień :mrgreen:

Adamie teraz są różne świerszczyki.. zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.. które wziąść :mrgreen:
Odpowiedz
#99
wywalą Was za erotykę i festiwal będzie przed budynkiem Big Grin biorąc pod uwagę ilośc sampli jaka będzie do przekazania przez wszystkich to chyba festiwal nie potrzebny :lol:
Odpowiedz
konio23 napisał(a):ADMINIE
Gdzie jesteś

TTOW Cię wzywa


A co ja moge, co ja moge.

Mam kilka przypinek ttow ale doslownie kilka. Jakby ktos kto nie prowadzi nic - i nie bedzie sie brandowal - chcial.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości