Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum Committee Distillery Edition
#31
cubus napisał(a):Szaleńcy!
ponieważ jest limit butelek na osobę to surykatka już się nie załapał Sad Jeśli sampling drugiej się nie uda to się załapiesz ale bez sampli. Daj znać czy taka opcja Cię interesuje.
Jutro rano zobaczymy co się uzbiera i będę działał.

Dziwi mnie tak duże zainteresowanie Smile to pewnie zwykły Ardbeg ale oczywiście zapraszam Smile

Kasy proszę nie wysyłajcie. Będziemy się rozliczać później jak już będzie coś wiadomo. No i planuje kolejne samplingi Smile




Jeżeli potrzeba to szanownemu Panu Surykatce, skoro się nie załapał, odstąpię 25 ml. - ?
Wink
Odpowiedz
#32
Bartoszek to się chyba nie załapał na całą butelkę Smile

a nie odwrotnie , butlę będzie miał a sample nie a teraz już tak Smile

ps. za mało wypiłem i mi się miesza :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#33
Za to ten kolega wypił za dużo i mu się zdrowo pomieszało:
[Obrazek: image.jpg]

:lol:
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#34
Cytat:Jeżeli potrzeba to szanownemu Panu Surykatce, skoro się nie załapał, odstąpię 25 ml. - ?
Wink

dzięki bardzo Markusie, ale tak myślę żebyś sobie jednak wziął całe 50ml, bo będziesz miał na dwa podejścia.. a zawsze warto spróbować drugi raz i zweryfikować ocenę
A pewnie prędzej czy pózniej uda mi się gdzieś jej spróbować Wink

Z tą całą butlą Menran masz w zupełności rację, trochę pewnie mi nadmiar bourbona i browarki wczoraj w głowie namieszał :oops: i się zakręciłem
Nie jest to przecież wypust typu committe relase, na co dałem się nabrać patrząc na etykietkę, no i ilość butelek tak jak piszesz jest bardzo duża Wink
Odpowiedz
#35
Próbuję zorganizować te dwie następne więc mam nadzieję, że mi się nie wykruszycie.
Chociaż patrząc na ceny na aukcjach to może ja odwołam sampling i trzy sztuki opchne po 200 funtów? :lol: :lol:
Odpowiedz
#36
Cytat:Próbuję zorganizować te dwie następne więc mam nadzieję, że mi się nie wykruszycie.

ja tam się nie wykruszę, to były tylko takie moje drobne przemyślenia Wink
Odpowiedz
#37
surykatka napisał(a):
Cytat:Jeżeli potrzeba to szanownemu Panu Surykatce, skoro się nie załapał, odstąpię 25 ml. - ?
Wink

dzięki bardzo Markusie, ale tak myślę żebyś sobie jednak wziął całe 50ml, bo będziesz miał na dwa podejścia.. a zawsze warto spróbować drugi raz i zweryfikować ocenę
A pewnie prędzej czy pózniej uda mi się gdzieś jej spróbować Wink


Nie ma sprawy - się wleje w gardziel i po krzyku.

Chyba, że jeszcze ktoś się nie załapał na sampling i miałby ochotę to mogę się podzielić i odstąpić te 25 ml.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#38
Spoko Michal ja na sampla dalej jestem chetny Wink
Odpowiedz
#39
Złe wieści :evil:
Nie udało się niestety zdobyć dodatkowych dwóch butelek. Tak więc rezerwiści niestety się nie załapią Sad
Odpowiedz
#40
cubus napisał(a):Złe wieści :evil:
Nie udało się niestety zdobyć dodatkowych dwóch butelek. Tak więc rezerwiści niestety się nie załapią Sad

No to klops Sad
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości