Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laphroaig
#21
ja też odebrałbym na WLW w piątek jeśli można prosić
Odpowiedz
#22
3,5,6 po 50 ml poprosze
Odpowiedz
#23
No więc tak. Kolega ron jako pierwszy podliczył sample i paczkę wysłałem w poniedziałek(prosiłbym o info czy sampelki dotarły całe i zdrowe), koledzy surykatka i waclaw również sami podliczyli i sampelki wyślę w ciągu kilku najbliższych dni. Jutro zrobię podliczenie pozostałym forumowiczom zamawiającym sample. Jeżeli ktoś jeszcze będzie odbierał sample na WLW, a nie dał jeszcze znać to prosiłbym dać znać do jutra żebym nie naliczał przesyłki. Z kolei kolega PawelWojcik nie dał znać czy mam doliczać sampla nr.10 którego zamawiał w poprzednim samplingu.
Odpowiedz
#24
Cześć
Odbieram na WLW
Odpowiedz
#25
A dotarły całe, ale niestety po jednym z nich już zostało wspomnienie :-)
Odpowiedz
#26
ja bardzo przepraszam, przegapilem ten watek.
wezme wszystko (kolejna 10 rowniez), zaraz podlicze i zrobie przelew.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#27
Odbiór na festiwalu.Zaraz policzę i wyślę Ci kasę Big Grin
Odpowiedz
#28
Trochę z braku czasu a trochę z lenistwa zapomniałem całkiem o tym samplingu. Prosiłbym o informacje waclawa i Cuba czy sampelki dotarły i czy wszystko się zgadza. Natomiast prosiłbym Neptuna, mooka i k@mila o dokonanie wpłat za zamówione sample, żeby nie robić na festiwalu zamieszania. Z kolei koledzy Rafal i lukasz12 niech dadzą znać czy będą odbierali sample na WLW czy jednak je przetrzymać lub wysłać.
Odpowiedz
#29
Cześć!

Właśnie wszedłem, żeby napisać, ze sampelki odebrane, dotarły bez problemu. Dzięki!

Pozdr
Cube
Sláinte!
Odpowiedz
#30
ja bym chętnie odebrał na WLW, ale nie wiem jeszcze czy będę w piątek czy w sobotę, pewnie to okręslę dopiero kilka dni przed imprezą, więc ewentualnie możesz je przetrzymać i wysłać z następnym samplingiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości