Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne butelki
#11
Odłóż mi MIchał Ardbega i Kilkerana po 25ml.
Odpowiedz
#12
Poprosze dodatkowe 50ml ardbega do osobnego szkla. Dziekuje
Odpowiedz
#13
Kelpie zamknięta. O ile z ostatnimi trzema wiedziałem ze będzie tragedia to nie spodziewałem się ze Kilkerran i Hazelburn nie zejdą zupełnie. Dramat panowie. Odechciewa się samplowania zupełnie więc muszę chyba znaleźć inny sposób na otwieranie butelek, które chcę spróbować.
Odpowiedz
#14
Cubusie dlatego ja sobie odpuściłem na razie samplingi, bo skoro te w miarę budżetowe nie zamykają się.. to jak tu planować droższe rzeczy. Zresztą całkiem niedawno rozmawiałem o tym z konio23 i piokilerem i mają podobne wnioski.

Ja miałem kilka pomysłów, w tym PE, Ardbeg, przekrój Ben Nevisa z różnych dekad OB i IB, czy ciekawostki od Cadenheada obecnie butelkowane. Ale sobie darowałem, bo nawet jeśli bym zdobył butelki po kosztach to praktycznie wszystkie PE, stare Ben Nevisy, starsze Ardbegi, czy wiekowe Cadenheadsy sporo wyjdą.. nawet w opcji sampli 20ml. Nie zamknę takich rzeczy, a nie zostanę też z połową każdej butelki.
Odpowiedz
#15
z tego samego powodu ja nawet nie wyciągam tych starszych rzeczy za zdecydowanie większe pieniądze a które z chęcią bym otworzył. Niech się kurzą. Może kiedyś.
Odpowiedz
#16
Tylko starocie drożeją dość szybko, dostępność też jest coraz trudniejsza, w przyszłości raczej będzie jeszcze gorzej z ich otwarciem, nie wspominając już o ich kupnie.
Odpowiedz
#17
jasne, dlatego staram się w miarę możliwości kupować starocie. Otwierałbym je ale skoro chęci brak to stracą inni, nie ja Smile
Odpowiedz
#18
Ahaaa :twisted: To ja już wiem kto te aukcje tak trzepie rzucając konikowi kłody pod nogi :evil:
Szkodniki jedne :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Cytat:Ahaaa :twisted: To ja już wiem kto te aukcje tak trzepie rzucając konikowi kłody pod nogi :evil:
Szkodniki jedne :mrgreen:

.. no przecież jasne iż to cubus :mrgreen:


Cytat:jasne, dlatego staram się w miarę możliwości kupować starocie. Otwierałbym je ale skoro chęci brak to stracą inni, nie ja Smile

.. no tak tylko wtedy pozostaną raczej zamknięte w czeluściach szaf.. ty też ich nie spróbujesz Sad
Odpowiedz
#20
Szlag trafił :x ...Przegapiłem jeden szczegół, iż ten Kelpie butelkowany jest z 46%, więc z prośbą taką ten post, by odstąpić ktoś raczył skromne 25ml :roll:
Rób, rób, a garb ci sam wyrośnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości