Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie piwa polecacie?
Ups :oops: tak mnie to piwo interesowało, że nawet linka nie otworzyłem. Jest plus tych dyrdymałów mających zrobić dużo szumu reklamującego piwo, do burbonów kukurydzianych dodaje się wody odwarowej z poprzedniej destylacji, tak zwanego dundru i uwaga bimbrownicy troszkę źle sobie to zinterpretowali i dodają do wody którą później zacierają, a co za tym idzie gotują itd. a powinni mały dodatek do fermentacji, ale kukurydza czy będzie walić kiszonką , czy nie ,mnie mało interesuje, ale żyto, żyto to już nasze dobro narodowe, bo mamy jako ziarno najlepsze żyto na świecie i by żyto nie waliło, a może walić i kiszonką i rzygowinami w zależności jak pójdzie fermentacja należy dodać bakterii wtedy już po drugiej destylacji smakuje przednio, nie mylić z rektyfikacją, bo nie pisze tu o czystej, czystej, a o takiej z intensywnym przyjemnym smaku i zapachu. Jeśli ktoś nie wie o czym mówię, to polecam zbyt mocno wyczyszczone żyto od Potockich, jest zbyt mocno wyczyszczone, ale ma ten właśnie specyficzny pozytywny smaczek.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości