Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyNight
#9
Sendilkelm napisał(a):Danielu,

ze względu na naszą ostatnią rozmowę o degustacji. Czy w miarę upływającego czasu, jeśli już będą osoby, które są pewne i będą butelki, które też są pewne będzie to publikowane? Będziemy wiedzieć wcześniej, co kto przynosi? Ew. co wy za kogoś wybraliście (jeśli wybrał opcję opłaty w całości).

I jeszcze jedna rzecz. Bardzo podoba i się idea opowiadania o butelce... oby każdemu się spodobała, bo wtedy naprawdę będziemy mieć ciekawą degustację z fajnymi wystąpieniami. Smile


1. W pewnym momencie jak będzie grupa osób to opublikuję tu listę. Czy publikować butelki? Tak, taki przyjęliśmy standard, ze wiadomo co będzie. Myślę, że również będę pisał kto co? Czy może chociaż to zostawić tajemnicą?

2. Opowiadanie o butelce ... właśnie! pamiętajcie o tym, bo chcielibyśmy aby to był element zabawy. jeszcze nie wiem jak to pogodzić z piciem w ciemno, bo tak będzie. najpierw polejemy wszystkie butelki tradycyjnie po 20 w ciemno. potem przy odkrywaniu butelek będzie chyba opowieść. Potem możliwe będą dolewki, dogrywki i dożynki.

3. Jest też inicjatywa aby umożliwić wcześniejsze umawianie się na sprzedaż / wymianę sampli z degustacji. Niektórzy chcieliby z góry to ustalać (prawda Surykatko?) Ja jestem na tak, chociaż właściciele butelek powinni to robić między sobą. i pamiętajcie, że nie wiadomo do końca ile zostanie.

4. A wystąpienia publiczne ... zawsze warto trenować. W końcu już niedługo będą Walne Zgromadzenia Stowarzyszenia Wink

Na koniec pozwalam sobie jeszcze raz wszystkich zaprosić przypominając się z prośbą o jednoznaczne deklaracje w tym wątku. Jak popatrzycie do góry takich deklaracji wprost nie ma wiele. Kilka osób się wacha i dawało znać. No nic czekamy.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości