Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kupić za 10k.......
#29
Nie patrzę na to pod kontem inwestycji ale takiej przyjemnej skarbonki, z której czasami może coś podbiorę ( zdegustuję) mam wolne fundusze i lubię kolekcjonować różne rzeczy. Kiedyś to były znaczki,potem karty telefoniczne, gdy już zacząłem żyć na własny rachunek monety głównie srebrne 10 i 20zł ( z których część nadal mam i z których niektóre z głupia frant poszły do góry nawet kilkaset % ) teraz pomyślałem czas na whisky. Lubię pić whisky, chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na jej temat, jestem towarzyskim facetem często zapraszam do siebie gości ich też chciałbym poczęstować czymś dobrym. Nie jestem tu bo przeczytałem że fajnie się inwestuje w whisky. Na krypto możesz mieć zwrot sprzętu w 6-12 miesięcy a jak masz fart w 2 miesiące ale jak wszędzie to co dziś jest pewne nie musi być jutro. Na pewno na whisky nie stracę i nie będę miał do siebie żalu jak nie zarobię, jak piszesz jak najdzie mnie ochota to sobie taką butelkę otworzę i za 10 lat i wypiję z jeszcze większą przyjemnością. Żonie się moje hobby bardzo spodobało i właśnie przegląda jakie festiwale whisky odbędą się w tym roku. Tak więc jak najbardziej, mam ochotę czegoś się nauczyć, z pewnością będę z wami rozsamplowywał tu niejedną butelkę i aktywnie uczestniczył w życiu tej społeczności^^ A jak czasami gdzieś zbłądzę to liczę że naprowadzicie mnie na właściwy torSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości