Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kupić za 10k.......
#20
Dziękuję pięknie za podpowiedzi są jednak jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie Smile Czytam, czytam i czytam, temat rzeka. Dzisiaj znowu się zagłębiłem w lekturę i nie wiedzieć kiedy zrobiła się 3 nad ranem a o 6ej trzeba wstać do pracy^^ Generalnie tyle jest tych pięknych i ciekawych wypustów i na półce ładnie wyglądających i wysoko ocenianych że człowiek nie wie na co się skusić. Jak pisaliście daję na luz, emocje muszą opaść i jak już się porządnie wczytam zacznę w coś celować, oczywiście z gremium zakup wcześniej skonsultuję. Generalnie lepiej celować we flaszki tańsze, których się już wcześniej posmakuje na samplu i w razie jakby za długo stały w miejscu to zawsze można z przyjemnością takowe spożyćSmile Jakby ktoś miał jeszcze jakieś podpowiedzi/pomysły chętnie wysłucham.

Z innej beczki, jestem teraz we Francji i w cerfour mają na półce knockando 1998 18 letnie 37 euro. Warto to sobie za taką cenę przytargać do domu ? Wiem że żaden rarytas, że odparowują itd. ale za taką cenę jeść nie woła niech se" leży ? Czy jednak nie? Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości