Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buteleczki na sampelki
#1
Ponieważ ten temat dość często powraca w przeróżnego typu rozmowach telefonicznych, emailowych czy na forum priv.. postanowiłem wrzucić dość ciekawą ofertę z której korzystam od dłuższego czasu.
Myślę iż każdemu się przyda, ponieważ samplingi są u nas wszechobecne i często buteleczki potrzebne są prawie w hurtowych ilościach.

A ponieważ ja osobiście przerobiłem tonę różnych zakrętek i buteleczek, to powiem czemu te w/g mnie są dość ciekawą perspektywą.. szkło jest ciemne i grube, zakrętka jest aluminiowa i bardzo mocno trzyma, nie przekręca się. Nie wymaga nawet obwijania taśmą, bo jest jakby samogwintująca się. I mają małe rozmiary, jak np. idealna 30ml na sample.

Takie to buteleczki.. mają 10,20,30,50 i 100ml:
http://www.purocosmetics.pl/butelki-szklane/

Mają również swoje aukcje na alledrogo, ale na priv telefonicznie można się sensowniej dogadać z ceną i wogóle. Poza tym każdy znajdzie aukcje, nie chcę tu linków wrzucać.
Podają nr tel. Jerzy Wozniak 600 960 850.. za zgodą właściciela firmy

I od razu prośba do naszego Admina Rafała.. nie jest to absolutnie żadna forma kryptoreklamy czy reklamy szeptanej, jeśli którykolwiek fragment tekstu z tego wątku w/g ciebie Rafale podchodził by pod to kryterium to po prostu skoryguj mojego posta.
Wiele osób pyta mnie po prostu o buteleczki i problemy z nakrętkami, więc zamiast każdemu klepać pomyślałem iż najprościej założyć wątek. Może ktoś też wrzuci jakieś inne ciekawe namiary na buteleczki.. na pewno każdemu kto tu na forum sampluje taka wiedza się przyda.

I przypominam się jeszcze raz z prośbą do Rafała, jeśli jakiś fragment tekstu razi i ma znamiona reklamy.. to po prostu go wykropkuj i tyle Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości