Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
whisky royal salute 21 year old
#16
Sendilkelm napisał(a):Ja nie napisalem, ze jest warta 20 funtów,

Tak, forum to służy do wymiany poglądów, ocen etc. A dział sprzedam jest dodatkiem dla ludzi, którzy chcą po prostu kolegom odstąpić to czego już nie chcą się napić. Tymczasem wpadają nowo zarejestrowani ze wspaniałymi ofertami odsprzedaży beznadziejnych whisky za duże pieniądze. To, że w sklepie stoi po 500 zł, to nie znaczy, że jest tyle warta i że ktokolwiek ją tam kupił. W innym będzie stała za 1000 zł Smile I co z tego?

Wyceniliśmy, ile to jest warte wg nas, dla nas. Jeśli tak naprawdę ktoś chce się tego pozbyć jest wiele innych kanałów sprzedaży, podejrzewam, że te 300 zł to i tak byłby sukces obrońco uciśnionych.

po pierwsze padla propozycja 300 zl pod ktora stwierdziles ze nie jest wartawiecej niz 200, takie zachowanie juz samo za siebie o Tobie swiadczy.
po drugie problem w tym ze Twoja propozycja ceny jest poprostu absurdalna. znalazles NAJTANSZA propozycje na rynku, obnizyles ja o ponad 1/3 i tak Ci wyszla Twoja cena. Według mnie taka procedura ani nie jest sprawiedliwa, ani skuteczna.
A sposób w jaki włączyłeś sie do dyskusji jest poprostu niegrzeczny. Nie chcesz, nie kupuj. Nikt tu nikogo nie chciał oszukać, nie żądał absurdalnych cen, padła propozycja 300 zł, skoro Ty byś takiej nie wysunął to zachowaj to dla siebie.



tak szukaj dalej, 64 plus 20 to 84, okazyjna cena nieco ponad 300 zl. nic w tym dziwnego.
szukaj szukaj, żeby komuś zepsuć sprzedaż whisky widze ze dużo możesz czasu poświęcić.
o tym właśnie mówie, sam nei ejsteś zainteresowany kupnem tylko tym żeby ktoś nie sprzedał za względnie rozsądną cene.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości