Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glendronach 1994 & 2005
#3
Początkowo z tego co udało mi sie wyszukać w internecie ten gd2005 był do kupienia w destylarni za 80£- niestety nie było mnie tam wtedy:-) butelki wystawiam w cenach przybliżonych do ceny zakupu. Nie mam w zamyśle jakiegoś zarobku samplingowego. Nawet kupując większość whisky- kupuje je z myślą wypicia. Nie mniej jednak butelek już trochę mam, do tego kupuje sporo sampli i takie otwarte całe butle kurzą się u mnie prawie przez rok- dlatego wrzucam je tutaj- ktoś będzie chciał spróbować to weźmie- nie to nie. Co do tego gd2005 to jakoś nie udało mi się go znaleść w podanych przez Ciebie cenach- może słabo szukałem, nie wiem. Na szybko z tego co widzę na Wb to jest dostępny za około 210€- w innych sklepach już niedostępna (mowa o tej konkretnej beczce #1444)- i wiem dlaczego- bo jest na prawdę dobra! Wczoraj próbowałem i chyba nawet bardziej mi podeszła od dwudziesto kilku latek z batcha 15. Jak wejdę na kompa to wrzucę fakturę z SWA z dowodem zakupu obu but- może i przepłaciłem- ale warto byłoSmile Co do Glenrothes z poprzedniego tematu to po prostu poniósł mnie melanż aukcyjny i nadzwyczajnie w świecie przepłaciłem w ostatnim momencie mając nadzieje, ze whisky będzie wyjątkowa :-) Co do samplingu idealnego to moje takie nie będą bo nie wyszukuje i nie kupuje butelek z myślą o takim. Pozdr
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości