Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky My Wife
PawelWojcik napisał(a):Mortlach? to przeciez z innej bajki bylo...
pilem 26 Excellence, Pure Malt i Snow Phoenix i ciezko mi sobie wyobrazic gorszy stosunek cena/jakosc.
wracajac do lechtaczek, to zupelnie co innego mialem na mysli. zrobiliscie piekna laurke w dwu jezykach firmie, ktora sprzedaje coraz gorszy pop (wystarczy porownac 15 solera sprzed kilku lat ze wspolczesna). tak, pewnie ta flaszka z 1977 roku byla pyszna, ale przeciez vintage to mniej niz jeden promil ich produkcji.

@PawelWojcik
Bardzo się cieszę, że przeszliśmy na poziom konkretów, bo naprawdę łatwo jest wiele rzeczy pisać ogólnie. Co gorsza gdzieś tam w tle czai się niewypowiedziane / nienapisane podważenie naszej wiarygodności ...
Proszę bardzo oto oceny whisky, które tak mocno reklamujemy, a które Ty piłeś i oceniłeś znacznie niżej (jeśli dobrze rozumiem kontekst poprzednich wypowiedzi):
- Excellence 26 - 6,5/7 (cały punkt wyżej niż ocena na ... - artykuł Jastrzębia Góra 2014)
- Pure Malt (Moja 4, Grześ 5)
- Snow Phoenix (Moja 4, Grześ 5) (ocena w bazie ... = 4 pkt)
Nawet jeśli oceniłeś niżej te pozycje to o ile punktów? I jakie to ma naprawdę znaczenie?
Rozumiałbym zarzuty, gdyby te whisky były ocenione na 9/10 punktów.
Szkoda tylko, że czasami nie można normalnie napisać - hej oceniliście coś tam na X ... próbowałem i ja mam Y. Skąd ta różnica. Takie dyskusje odbywają się chociażby i na tym forum.

Nie, nie robiliśmy reklamy tym destylarniom jako całości, ich polskim dystrybutorom też nie. I mam nawet wrażenie, że oba artykuły mogą mieć wieloznaczny wydźwięk. Natomiast nie interesuje mnie wpływ Solery 15 na moją ocenę Glenfiddich 76 czy 77, tak samo jak nie interesuje mnie wpływ ceny.

Która konkretna whisky zasłuży to dostaje laurkę, a która nie, to nie. Piszemy o whisky. I mamy profil portalu taki jaki mamy.

Ale idźmy do przodu. Tak czy inaczej dobrze jest dowidzieć się jak jesteśmy odbierani. Wink

Co do Ardbega 1967 - pełna zgoda. Degustowałem inną wersję - https://www.whiskybase.com/whisky/7340/ardbeg-1967-sv Jedna z najlepszych whisky ever. Wciąż mam sample gdybyś chciał. Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości