Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3 kwietnia Poznań Whisky Show
#40
Przeczytałem cały wątek. Jakaś maskara. O tym festiwalu jeszcze nic nie wiadomo: Ilu wystawców, co będzie, kto będzie, dla kogo będzie ... ale hate'u tu jest dużo. ;(

A ja chyba sam powinienem pójść pod pręgierz i poprosić Grzesia by mnie wybatożył. A potem odwrotnie, ja powinienem jego wybatożyć.
Za to, że w tym Magazynie Whisky była informacja o WhiskyLegend, a w następnym numerze bedą nasze artykuły...
Za to, że zostaliśmy zaproszeni na festiwal w roli partnerów medialnych ...
Za to, że zaproszenie przyjęliśmy ...
Za to, że (na 90%) podczas festiwalu zorganizujemy degustację, która będzie kosztowała 150-200 zł ... (na pewno za drogo, na pewno zarabiamy i na pewno whisky będzie chu... :mrgreen: )
Za to, że nie wiemy jak pogodzić festiwal ze spotkaniem forumowym (za to, to nam się należy akurat najbardziej).

menran napisał(a):A kogo obchodzi to kto organizuje festiwal ?
Zamiast się cieszyć z okazji do spotkania i napicia whisky liczycie kto i za ile ?
Sprowadzę was na ziemie , troszkę się wam w dupach poprzewracało. Wasz udział w tym festiwalu ogranicza się do zakupu biletu. I to jest jedyne na co macie wpływ.
Kto i ile na tym zarobi ? Kogo to obchodzi ?
Myślicie ze ktoś płacąc 160£ za TWE Whisky Show zastanawia się kto i ile zarobi ?
Zawsze powtarzałem ze świat whisky wygląda troszkę inaczej. W Polsce znacznie odbiega od norm i to w złym słowa tego znaczeniu. I Wy to tylko potwierdzacie wpisami na tym forum.

@ron , oczywisie ze dobrze .

Proponuje zacząć się cieszyć ze macie okazje do odwiedzania festiwali i ze w ogóle ktoś je w PL organizuje, każdy festiwal jest okazja do celebrowania naszej pasji.

Grzesiu - Szacun.

p.s. Sam jestem bardzo ciekaw jak to im wyjdzie. Nie mam zielonego pojęcia. Mam milion pytań do organizatorów i podałbym z 1000 argumentów, żeby tego nie robić.
Ale wiecie co, trzymam kciuki, żeby im się udało, żeby im wyszło fajnie, żeby pokazali coś nowego.
Trzymam kciuki za wiele, naprawdę wiele środowisk Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości