Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3 kwietnia Poznań Whisky Show
#37
Tomek napisał(a):2. "Jeżeli jest taka kasa do zrobienia na festiwalach whisky, magazynach albo na inwestycjach w beczki to proponuję każdemu krzykaczowi organizację jednego z powyższych" - wytłumaczyłem, że to nie tak hop-siup Smile

To starałem się również przekazać Smile Organizacja żadnego z tych 3 ogniw nie jest łatwa, dlatego nie rozumiem przekonania, że każdy zarabia na tym krocie.
Nieproporcjonalnie więcej czasem trzeba włożyć w ten biznes i czekać na potencjalny zwrot. Śmie wręcz twierdzić, że poznański festiwal nie wyjdzie nawet na 0, zwłaszcza że lista wystawców będzie mocno okrojona.

snoop napisał(a):
surykatka napisał(a):Spotkanie forumowe oczywiście Wink .. festiwal można sobie spokojnie darować

Po emocjach jakie wzbudził ten festiwal nic nie jest teraz takie jasne Big Grin :lol:

Snoop masz zbyt blisko do WAW i zbyt daleko do POZ żeby wybrać tą drugą lokalizację, jak dla mnie temat klarowny :twisted:

Skoro już jesteśmy przy spotkaniu forumowym to proponuję zacząć się deklarować co do obecności oraz potencjalnych butelek Smile Smile Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości