Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
Kowal2706 napisał(a):Dzisiaj mnie nie było bo nie dał bym rady, ale wczoraj było super, wiele whisky spróbowanych, wiele bardzo dobrych, pierwszy raz spróbowałem ardbega i dzięki temu wiem, że jest nie dla mnie, ale za to spróbowałem wielu innych destylarni, fajna bardzo była whisky z Tanzanii po beczce pinot noir, do kavalana chodziłem kilka razy, nawet kupiłem butelkę kavalana z festiwalu. Bowmore niestety nie udało się kupić, z tego co się dowiedziałem było 9 butelek dostępnych. Na koniec zostawiłem sobie blendy, telling whisky, bardzo dobry do luznego popijania, natomiast wg wystawcy spróbowałem nowej wersji black bottle, która w mojej opinii jest słabsza, po godzinie 17, z ciekawości, ponieważ nigdy nie miałem odwagi tego zrobić, spróbowałem glenfiddich 12 w drinku z sokiem gruszkowym, i powiem, że nigdy nie róbcie tego w domu.
Zebrałem także sporo fajnych sampli
Cała impreza super, bardzo sprawnie przebiegło sprawdzanie biletów i wydawanie kieliszków, napewno będę za rok.

Tyle rzeczy spróbowałeś, tyle tu opisałeś i ani słowa o rzeczach ze stoiska Daniela i bestwhiskymarket.com - które wg wielu przyćmiło wszystkie inne. Może gdyby Duncan dotarł, a LMDW miało coś fajnego ...
Trafiłeś tam?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości