Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie piwa polecacie?
Właśnie wracam z objazdu Lidlowego. Ostatecznie, w czwartym sie udało! Smile Dostałem wszystko ale też dopiero po rozmowie z kierownikiem a to dlatego, że te brakujące trzy, jak stwierdził, dostali "przed chwilą", w co osobiście nie wierzę. Gostek zapytał co chcę z tego i ostatecznie stwierdził, że przywiezie wszystkie. Draak'a, Piraata i Leute'a dostali po 1 kartonie, czyli po 32 sztuki!!! :lol: :twisted:

Wygląda więc na to, że albo nie wyłożyli wszystkiego od rana albo wyłożyli i wyparowało w pierwszych minutach - co akurat w tych pierwszych trzech Lidlach, w których byłem, jest prawdopodobne.
Jest jednak też inna opcja: We wszystkich Lidlach dowiedziałem się, że piwa te mają być wystawione w jednym tylko miejscu na sklepie i nigdzie indziej Pierwszy regał czołowy bezpośrednio na przeciw wejścia - Klient ma wejść na te piwa!). Miejsce to jednak jest za małe na dodatkowe trzy rodzaje, których jest tak mało. Gostek w sklepie, w którym kupiłem brakujące, wystawił te trzy w koszu przy kasie. Istnieje więc szansa, że w niektórych sklepach Draak, Piraat i Leute zostaną wystawione dopiero jak zrobi się miejsce na wyznaczonej ekspozycji.

Życzę powodzenia jeszcze.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości