Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie piwa polecacie?
Tomek napisał(a):Namysłów zaczął pikować od kiedy zaczęli go sprzedawać na całą Polskę. Mam tam kolesia i parę lat temu jak był dostępny w zasadzie tylko w Namysłowie i okolicach był dużo lepszy. Ilość nie poszła w jakość.

Zgadzam się. Miałem go wówczas okazje spróbować za namową koleżki, byłem sceptyczny na początku, ale miał rację - bardzo dobre piwo wówczas.
Obecnie omijam Wink

Z ostatnio spróbowanych
Albert (American Weizen) - Browar Wąsosz - 8,5/10 - bardzo udane piwo, przyjemny posmak chmieli amerykańskich połączony z bananami. Fajne zbalansowanie, bo często ejdnak dominują w tym stylu chmiele amerykańskie, a tu jak dla mnie jest w sam raz.
Eris (Belgian India Ale) - Browar Olimp - 7/10 - szału może nie zrobiło, ale bardzo dobre i pijalne piwo co u nich jest czasem problemem
Koźlak Pszeniczny - Browar Amber 7,5/10 - bardzo fajny zapach, lekko karmelowe i bananowe i na końcu wyczuwalna dopiero moc koźlaka. Bardzo trudny styl do uwarzenia. Może nawet na 8 zasłużył w sumie. Mam duży sentyment do tego stylu po tym jak zrobiła go PINTa. Mimo, iż ciężka przeprawa była z nalewaniem i potrafiły wybuchnąć Wink to smak rekompensował trudy :mrgreen:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości