Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JACK DANIELS HOLIDAY SELECT 2014
#25
Nie jacku nie pijam JD, lecz nie dlatego, że jestem jakimś wielkim koneserem whisky. Nie, nie jestem nim, bo w sumie niewiele w życiu wypiłem, aby się za takiego uważać. I nie ukrywam, że lubię sobie nieraz polać taniego blenda z colą, bo w umie czemu nie.
Nie pijam JD bo po prostu mi nie smakuje i tyle (tak samo jak nie smakuje Jim Beam czy choćby złoty Grant's). Nikt tu raczej nie ma do Ciebie pretensji, że sprzedajesz JD (choć zrobiłeś to niezgodnie z regulaminem działu), tylko po prostu nikt nie może zrozumieć jak zwykły JD wlany w inną butelkę i okraszony jakąś historyjką o drzewku z beczek może kosztować taką kasę Confusedhock: Może są tacy, którzy to rozumieją, jednak jak widzisz na tym forum raczej takich nie ma (lub dobrze się maskują). Nic nie poradzę na to, że otoczka wokół JD do złudzenia przypomina mi Licheń i ich cudowną wodę z kranu wlewaną w wymyślne figurki i sprzedawaną za grube pieniądze (łatwo)wiernym.
Forum z założenia służy do tego aby wyrażać swoje opinie, co staram się czynić nikogo nie obrażając. Więc nie bierz tak do siebie komentarzy o JD, bo jak widzisz dotyczą one trunku a nie osoby, która próbuje go sprzedać :roll:


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości