Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
#81
A te Devil,s caski to gdzie będą.W sklepie czy na festiwalu ? Bo to w tym roku nie to samo Wink
Odpowiedz
#82
Z tego co wiem odnośnie sklepu to będzie również sklep na samym festiwalu. A Devil's z tego co piszą na FB będzie dostępny na Whisky Live ale nie wiadomo czy w sklepie bo do kupienia ma być później. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że kilka sztuk będzie w sklepie rano tak jak poprzednio.

Dla mnie ważne aby był na dramy - z chęcią spróbują przecież to Bowmore z (nie)sławnej wersji.
Odpowiedz
#83
Mi on nawet smakował.
Odpowiedz
#84
I ładnie czerwone pudełko na półce wygląda Big Grin
Odpowiedz
#85
Podczas festiwalu Devil tylko na dramy, chyba że znowu trafi się jakiś koneser, który zgarnie całą butlę jak na WWF Wink Bardzo jestem ciekaw jak im wyszedł batch 3, mi poprzednie bardzo smakowały i w cenie do 300 zł aż grzech nie byłoby jej mieć. First fill sherry, CS i Bowmore... jak dla mnie przepis na sukces gwarantowany i nie powinniśmy czuć się rozczarowani.
Odpowiedz
#86
Gotowi i zmobilizowani na weekend? Smile Śpi ktoś w festiwalowym hotelu?
Odpowiedz
#87
ja śpie w festiwalowym hotelu z soboty na niedziele.
szykowac się będę w piatunio Smile znowu będę jechal z całą torbą sampli. Typowy wypad do stolicy :lol:
Odpowiedz
#88
Akurat ja śpię trochę daleko od festiwalu samego ale prócz festiwalu muszę odwiedzić kilka innych świętych punktówSmile
Odpowiedz
#89
cubus napisał(a):ja śpie w festiwalowym hotelu z soboty na niedziele.
szykowac się będę w piatunio Smile znowu będę jechal z całą torbą sampli. Typowy wypad do stolicy :lol:
No to jakiś afterek w sobotę można zmajstrować Smile
Odpowiedz
#90
Kto mnie przekima w hotelu? Nie bede musial wracac na wies, zeby nastepnego dnia od rana przyjezdzac Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości