Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne zakupy
#61
Cytat:Kiedyś będzie niezła impreza u Bartoszka Confusedhock: .

a wiesz morganku, że Daniel z Grzesiem tą imprezą u mnie w kółko mi grożą :evil:
Odpowiedz
#62
Bartoszku butelka cudenko a Twoja kolekcja to tylko pogratulowac i zyczyc by rosla.
A jesli mozna dlaczego chcesz czesc sprzedawac?
Odpowiedz
#63
Osobiście zazdroszczę Ci zwłaszcza pokaźnej kolekcji single caskowych Glendronachów, bo Tobery z lat 70, Port Elleny i czterdziestokilkuletnie Glenfarclasy i tak są poza moim zasięgiem w najśmielszych nawet marzeniach. Także, jakbyś kiedyś któregoś otwierał, to daj znać. Chętnie przygarnę z 50. Wink
Odpowiedz
#64
Cytat:A jesli mozna dlaczego chcesz czesc sprzedawac?

Pewnie, że można pytać.. planujemy z Danielem pewne zakupy Glenfarclasowe i nie tylko, pewnie nic z tego nie wyjdzie albo i wyjdzie, to się jeszcze okaże.. ale ze względu na koszty potencjalnych butelek, a zaznaczam iż ja już całkowicie przekroczyłem dopuszczalny budżet na najbliższy rok świetlny.. to koniec końców żeby się nie rozwodzić, potrzebuję chcąc nie chcąc po prostu uwolnić rezerwy finansowe spoczywające w zakupionych butlach które obecnie posiadam

Właśnie jestem w trakcie przygotowania listy butli do sprzedaży i części którą bym chciał spróbować na forum w postaci sampli, ( których żeby nie ukrywając też chciałbym się napić ).. tylko nie wiem co z tego wyjdzie, bo nie które dość sporo kosztują Sad
Odpowiedz
#65
Cytat:Port Elleny i czterdziestokilkuletnie Glenfarclasy i tak są poza moim zasięgiem w najśmielszych nawet marzeniach. Także, jakbyś kiedyś któregoś otwierał, to daj znać. Chętnie przygarnę z 50. Wink

a tu mam akurat kilka ciekawych koncepcji odnośnie samplingu tych dwóch destylarnii, ale to ujawnię niedługo Wink
Odpowiedz
#66
To juz zaczne odkladac na sample Wink bo bedzie warto
Odpowiedz
#67
Cytat:To juz zaczne odkladac na sample Wink bo bedzie warto

warto będzie tylko troszkę zmienię podejście, najpierw podpytam o opinie forumowiczów i wtedy zrealizuję zakupy.. ze względu na cenę +/- ewentualnych sampli
Odpowiedz
#68
surykatka napisał(a):
Cytat:Port Elleny i czterdziestokilkuletnie Glenfarclasy i tak są poza moim zasięgiem w najśmielszych nawet marzeniach. Także, jakbyś kiedyś któregoś otwierał, to daj znać. Chętnie przygarnę z 50. Wink

a tu mam akurat kilka ciekawych koncepcji odnośnie samplingu tych dwóch destylarnii, ale to ujawnię niedługo Wink

to ja nic nie kupuje tylko czekam na sampling Big Grin
Odpowiedz
#69
Szczerze mówiąc, chodziło mi o sample glendronachów, ale prawie półwieczny Glenfarclas? Cóż, zapewne jedyna okazja w życiu. Wezmę kredyt i może starczy. Wink
Odpowiedz
#70
Neptune napisał(a):Szczerze mówiąc, chodziło mi o sample glendronachów, ale prawie półwieczny Glenfarclas? Cóż, zapewne jedyna okazja w życiu. Wezmę kredyt i może starczy. Wink

pozostaje mi tylko iść do lombardu i zastawic kilka rzeczy :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości