Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glen Grant i Ledaig Cadenhead 175-th Anniversary
#21
Adamie nie gniewaj się, wziąłem po 25ml od siebie i od ciebie, bo zabrakło GG :mrgreen:
Odpowiedz
#22
proszę resztę Ledaig'a
Odpowiedz
#23
Bardzo dobrze zrobiłeś Bartoszku . Zresztą sam proponowałem . Cieszę się , że tak ładnie wszystko się pozamykało . :mrgreen:
Odpowiedz
#24
ROZLICZENIE

viewtopic.php?f=14&t=1665&p=45569#p45569
Odpowiedz
#25
Tak teraz widzę na WB iż GG pił już forumowy Grzegorz, dał mu 93/100. Nie wiem co prawda jaką stosujesz konwersję skali i ile to jest u ciebie w skali 10/10.
Pod warunkiem oczywiście iż wogóle używasz skali 10/10.

Czy mógłbyś Grzegorzu coś skrobnąć jak wrażenia po tym GG:
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... nt-1985-ca

.. może jakąś notkę sobie zrobiłeś i byś się nią podzielił Wink .. może masz jakieś uwagi, swoje przemyślenia, itd..
Odpowiedz
#26
Owszem, dzięki uprzejmości sprzedawcy miałem okazję już spróbować tego GG w sklepie Cadenhead's w Edynburgu. Dałem mu wtedy 8/10.
Niestety nie byłem przygotowany na robienie notek.
W pamięci pozostał mi świetny wielowarstwowy smak słodkich czerwonych owoców, czekolady z odrobiną pikantności.

Tego dnia próbowałem również Glentauchers 1990 26YO CA - widziałem, że jest u Daniela, Glen Keith 1993 CA 23YO Authentic Collection, Glenfarclas 1988 28YO CA Authentic Collection - nieźle wypadł (7,5/10), Creations 1980 CA Rich Fruity Sherry Smile
Odpowiedz
#27
To faktycznie ten GG się ciekawie zapowiada, jak rozlewałem to zapach faktycznie był obiecujący, nie miałem kiedy spróbować .. może jutro.

Dość dobrze oceniłeś też tego Glenfarclasa, destylarnie która nie specjalizuje się co prawda w beczkach po bourbonie.. choć w tych swoich starociach miała trochę ciekawych rzeczy w takim wykonaniu. Warto by było tej obecnej butelki od Cadenheada spróbować, ale nie ma już jej na rynku.
Odpowiedz
#28
Paczka z Ledaig dotarła cała i bezpieczna. Dziękuję.
Odpowiedz
#29
Już pomału zaczynam żałować że Granta wziąłem tylko 25ml, zapach cacula Wink Paczka dziś zajechała w stanie salonowym.
Odpowiedz
#30
Moja paczka również odebrana. Wszystko w porządku. Do degustacji jeszcze nie doszło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości