The Taste of Whisky
Benriach - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Benriach (/showthread.php?tid=495)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Re: Benriach - malthead - 02-24-2015

snoop napisał(a):Tak z grubsza po ile by była 50-tka?

Z grubsza, niestety cena dość gruba bo 115 zeta za 50-kę Cry
Niestety rocznik 1976 robi swoje.


Re: Benriach - Tomek B - 02-24-2015

Ja też bym się pisał na 50-kę


Re: Benriach - cubus - 02-24-2015

sampling się chyba rozszedł zanim postanowiłeś go zrobić. Nie ma już teraz odwrotu Big Grin


Re: Benriach - malthead - 02-24-2015

cubus napisał(a):sampling się chyba rozszedł zanim postanowiłeś go zrobić. Nie ma już teraz odwrotu Big Grin


Nieźle, nieźle. Zastanawiałem się czy się znajdą chętni na sampla w cenie grubo ponad stówkę i nie liczyłem zbytnio na sampling ale wygląda na to, że nad tym się nie ma co zastanawiać. Ekipa trzyma poziom. Zastanowię się i dzisiaj podejmę decyzję i w razie czego wstawię temat w odpowiednim dziale. Zadeklarowani są zapisani w zeszycie.
Wink


Re: Benriach - Daniel - 02-24-2015

malthead napisał(a):
cubus napisał(a):sampling się chyba rozszedł zanim postanowiłeś go zrobić. Nie ma już teraz odwrotu Big Grin


Nieźle, nieźle. Zastanawiałem się czy się znajdą chętni na sampla w cenie grubo ponad stówkę i nie liczyłem zbytnio na sampling ale wygląda na to, że nad tym się nie ma co zastanawiać. Ekipa trzyma poziom. Zastanowię się i dzisiaj podejmę decyzję i w razie czego wstawię temat w odpowiednim dziale. Zadeklarowani są zapisani w zeszycie.
Wink

ooo, jak jeszcze zostało to wchodzę Wink


Re: Benriach - malthead - 02-24-2015

Daniel napisał(a):
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):sampling się chyba rozszedł zanim postanowiłeś go zrobić. Nie ma już teraz odwrotu Big Grin


Nieźle, nieźle. Zastanawiałem się czy się znajdą chętni na sampla w cenie grubo ponad stówkę i nie liczyłem zbytnio na sampling ale wygląda na to, że nad tym się nie ma co zastanawiać. Ekipa trzyma poziom. Zastanowię się i dzisiaj podejmę decyzję i w razie czego wstawię temat w odpowiednim dziale. Zadeklarowani są zapisani w zeszycie.
Wink

ooo, jak jeszcze zostało to wchodzę Wink


Będzie i dla ciebie.
Wink


Re: Benriach - malthead - 02-25-2015

ok, no to zdecydowałem. Smile Zainteresowani niech za chwilę zerkną w odpowiedni dział. Wink


Re: Benriach - cubus - 02-25-2015

malthead napisał(a):ok, no to zdecydowałem. Smile Zainteresowani niech za chwilę zerkną w odpowiedni dział. Wink

odświeżam, odświeżam i nic :lol: czyli decyzja, że sam wychlejesz ? Smile


Re: Benriach - malthead - 02-25-2015

cubus napisał(a):
malthead napisał(a):ok, no to zdecydowałem. Smile Zainteresowani niech za chwilę zerkną w odpowiedni dział. Wink

odświeżam, odświeżam i nic :lol: czyli decyzja, że sam wychlejesz ? Smile


Big Grin właśnie wstawiłem. A ty już i tak byłeś na liście - w końcu zgłośiłeś sie jako pierwszy Wink
Pzdr.


Re: Benriach - cubus - 02-25-2015

wiem wiem Smile siedzę całymi dniami i odświeżam forum, żeby nic nie przegapić Big Grin