The Taste of Whisky

Pełna wersja: Kupno Glengoyna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio coś mnie naszło na Glengoyne. Nie mam żadnego w kolekcji, a czuje że chciałbym mieć.
Bardziej kolekcjonersko , niż inwestycyjnie chyba, że da się to połączyć.
Chciałbym , aby było to OB i myślałem o zakupie 25 yo, ale jakoś nie mam do końca przekonania.
Może ktoś co doradzi ?
Teraz w Szkocji zwiedzając destylarnię Glengoyne piliśmy właśnie 25yo OB.. i muszę powiedzieć iż naprawdę fajna łycha Wink
25yo to bardzo dobra whisky do picia Wink
Cytat:25yo to bardzo dobra whisky do picia Wink

Ja byłem naprawdę pod dużym wrażeniem.. nie wiem tylko na ile działała magia miejsca w którym ją degustowaliśmy Wink
Degustowałem ją na ziemi polskiej więc to raczej nie magia Glengoyne Smile Smile
Piliście Teapota ostatniego będąc na miejscu? Ja byłem nim rozczarowany...
Musiałbym podpytać Daniela, bo w czymś podobnym dał mi dzioba w destylarnii zamoczyć ze swojego kieliszka, ale było kiepskawe jak dla mnie.. ale może to było coś innego w CS-ie :?
Hej,

Teapot mnie rozczarował - tak próbowałem w destylarni.
A Ty Bartoskzu moczyłeś dzioba w jakimś single cask co tam był za 250/300 funtów. ohyda.

Za to 25 bardzo, ale to bardzo dobry Wink. W weekend opis na naszej stronie. Grzegorz się nie ogarnia.
No to się wyjaśniło.. moczyłem dzioba w jakiejś ohydzie i w dodatku drogiej :mrgreen:
surykatka napisał(a):No to się wyjaśniło.. moczyłem dzioba w jakiejś ohydzie i w dodatku drogiej :mrgreen:

To zawsze jest trudny moment w sklepie. Zastanawiałem się czy nie kupić, więc dali mi spróbować. Jak dali spróbować to musiałem powiedziałem, że dobra ale :mrgreen: nie mój styl :mrgreen: