The Taste of Whisky

Pełna wersja: Butelka mojego życia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Sprytne SEO ninja Smile może zaczniemy weryfikować z jakich agencji pochodzą te ninja? Chyba, że to freelancery, domowe chrząszcze pozycjonujące za garść srebrników? Smile
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

Dam Ci więc radę: wypij...albo nie :evil:
Ja bym używał zamiast perfum Big Grin
K@mil napisał(a):Ja bym używał zamiast perfum Big Grin

A to Haig już Ci się skończył? Wink
Haiga lałem zamiast domestosa Big Grin
K@mil napisał(a):Haiga lałem zamiast domestosa Big Grin

No domestosa do gardła lać to w sumie nie do końca rozsądna. Masz rację, już lepiej tego Haiga Big Grin
Ja bym zabrał butelkę Laphroaig 10 Years Old. Dlaczego? Bo na chwilę obecną jest to moja ulubiona whisky, a wychodzę z założenia, że skoro ma być to moja ostatnia butelka, to niech to będzie coś, co lubię.
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

A mnie dziś naszło na niebieskiego.
Na chwilę obecną to najlepsza, jaką do tej pory piłem i z Blended to chyba nic lepszego się nie trafi Smile
Nathan napisał(a):
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

A mnie dziś naszło na niebieskiego.
Na chwilę obecną to najlepsza, jaką do tej pory piłem i z Blended to chyba nic lepszego się nie trafi Smile


Musisz zatem regularnie śledzić dział "sample" Wink
malthead napisał(a):
Nathan napisał(a):
bartoszz napisał(a):Moja najdroższ to niebieski Johny.Mam ja od 8 lat .I nie iwm czy wypic czy nie.

A mnie dziś naszło na niebieskiego.
Na chwilę obecną to najlepsza, jaką do tej pory piłem i z Blended to chyba nic lepszego się nie trafi Smile


Musisz zatem regularnie śledzić dział "sample" Wink

Śledzę i wypatruję Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6