The Taste of Whisky

Pełna wersja: Nowe whiskybase
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Sendilkelm napisał(a):Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Usuneli i nie bedzie :evil: spier... li cala impreze.
menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Usuneli i nie bedzie :evil: spier... li cala impreze.

Ja tam jestem Junior Member, może dla tych co dodaje butle, noty etc jest taka opcja... ?
Stare ścieżki do butelek nie działają... słaby ruch z ich strony bo jednak sporo się do nich linkuje.
Poza tym wizualnie słabo, jakieś takie nie z tej epoki w ogóle. Jak zmieniać to na lepsze Smile
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Jak wam się podoba?

Swoją drogą założyłem tam grupę SmakWhisky, jakby ktoś chciał (chociaż nie wiem po co) dołączyć tam to zapraszam.
Widzieliście gdzie ustawienie wartości kolekcji z uśrednionych wartości butelek? Usunęli to czy gdzieś się ukryło?
Usuneli i nie bedzie :evil: spier... li cala impreze.

Ja tam jestem Junior Member, może dla tych co dodaje butle, noty etc jest taka opcja... ?

Już widzę topic, że zostało to usunięte :/ Szkoda.

Co do wyglądu, to ja wiem czy stary? Wygląda jak google trochę Smile
Ja tam jestem Senior Member, cokolwiek to znaczy Smile Punkty można zbierać za oceny, noty, dodane butelki i linki do sklepów.
Mnie się nie podoba. Jakiś kolor tej czcionki taki blady. Wizualnie beznadzieja. Butelki pomieszane lecą wg rocznika, bottlera trzeba dopiero wybrać osobno. Nie podoba mi się...
Trzeba się będzie przyzwyczaić.
Poprzednia wersja strony byla duzo lepsza,no coz trzeba przywyknac i tyle
Tomek napisał(a):Trzeba się będzie przyzwyczaić.
Mozna tez usunąć swoje butle i zrezygnowac . Bo po co mi ta lista, :x taka to ja mam w domu. Mi potrzeba cen tych butelek.
Stron: 1 2 3 4 5