The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Z] Bourbon - Wspólne zakupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie.

Czy ktoś byłby zainteresowany wspólnym zakupem takich bourbon'ów?

Zdjęcie i cenę podaję w postach. Do cen trzeba będzie doliczyć jeszcze parę zł za przesyłkę, którą da się (podobnie jak cenę za same bourbony) obniżyć w przypadku zamówienia kilku szt.

Pzdr.
[attachment=615]

Cena: ca. 230 zł
[attachment=616]

Cena: ca. 270 zł

Uwaga: Zakup dotyczy Batch 3 w mocy 46%
A co masz na myśli pisząc o wspólnych zakupach? W sensie kilka butelek czy sampling jednej butli?
Z jakiego sklepu byś chciał kupować?
fishmac napisał(a):A co masz na myśli pisząc o wspólnych zakupach? W sensie kilka butelek czy sampling jednej butli?
Z jakiego sklepu byś chciał kupować?


Wspólne zakupy w sensie wspólne zakupy Tongue. Kupuję w sklepie stacjonarnym za granicą i organizuję transport do mnie. Pomyślałem, że może ktoś będzie się chciał przyłączyć.

Sampling...?? No niby można by ale nie wiem czy znajdę na to czas.
To są ceny już "finalne" czy coś dojdzie za przesyłkę itd.?
Może wziąłbym tego bib & tucker - cena w sumie normalna jak w sklepie w DE ale jak ma być "darmowa przesyłka" to już jakiś zysk Wink
Chyba wziąłbym oba, chociaż już czerwcowy budżet na whisky przepaliłem -- kiedy te zakupy? Big Grin
Ja bym bardzo chętnie na tego Willetta reflektował 8-) tylko fajnie byłoby znać ostateczną cenę Wink
Towarzystwo widzę jakieś niezdecydowane Wink A więc tak:

Zdecydowałem jednak, że zrobię sampling, a więc:

1). https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... 6-year-old
Cena: 20 zł / 50 ml

malthead: 100 ml

____________________
Dostępne: 600 ml


2). https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... ll-reserve
Cena: 17 zł / 50 ml

malthead: 100 ml

____________________
Dostępne: 600 ml


Ze względu na niski poziom cenowy wolał bym nie bawić się w połówki i założyć, że najmniejszy unit to 5 cl. Doliczamy szkiełko 2 zł i przesyłkę z opakowaniem 13 zł (paczkomat).


Co do pełnych butelek to:

Zakup to temat na teraz, bo wtedy jest szansa na organizację transportu w weekend. Ceny to ceny końcowe z transportem do mnie. Można było by je zbić trochę ale pewnie nie przy dwóch butelkach. Dodatkowa wysyłka na terenie PL, to oczywiście koszt dodatkowy.

Pzdr
Ok to mnie zapisz na butelkę Willeta i sampla Bib & Tuckera 8-)

Dzięki!
Stron: 1 2