Teraz jest So kwi 20, 2019 9:49 am Wyszukiwanie zaawansowane

Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych

Dział organizacyjny pozwalający być Wam na bieżąco z kwestiami dotyczącymi forum.

Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych

Postprzez retroracer » N kwi 07, 2019 10:22 pm

Cześć!
Mam na imię Sławek, od dwudziestu paru lat pijam whisky, niestety straciłem bezpowrotnie zbyt wiele czasu i wątroby:) na pijanie kiepskich blendów.
W tej chwili moim ulubionym klimatem jest duża ilość ppm, leżakowana w beczkach po winie, chociaż chętnie próbuję także inne smaki
Przeglądając forum oraz oferty na sample, często zatrzymywałem się na chwilę, myśląc... szkoda że tak późno tu jestem:)
Przez ostatnie lata zgromadziłem parę flaszek na spokojną starość :D lecz teraz zdałem sobie sprawę,że sam nie będę w stanie ich wypić, tym bardziej, że wciąż jest tyle nowego do spróbowania. Dlatego otwierając jakąś butelkę, chętnie będę się nią z Wami dzielił, czasami może będzie to też cała butelka, z tych co to już próbowałem, ale na wszelki wypadek druga poszła na rezerwę.
Slainte!
retroracer
Blend

Postprzez Bartek » Pn kwi 08, 2019 8:41 am

Witaj Sławku na forum :-) Dobrze, że przestałeś męczyć wątrobę słabymi blendami :mrgreen:
Bartek
Sz. p. Szakal

Postprzez Sendilkelm » Wt kwi 09, 2019 9:15 pm

Witamy!
--- Sample is the key ---
Sendilkelm
Whisky Admin

Poprzednia strona

Powrót do Regulamin, nowości, ogłoszenia