Teraz jest Śr cze 19, 2019 8:46 am Wyszukiwanie zaawansowane

Spotkania i degustacje w Krakowie

Czyli integracje, smakowanie i wymiana opinii.

Re: Spotkania i degustacje w Krakowie

Postprzez tomash » Pt lis 16, 2018 9:43 am

Doskonale :D
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
tomash
Single Malt

Postprzez Sendilkelm » Pt lis 16, 2018 1:19 pm

tomash napisał(a):Doskonale :D

Zaradzone :) Domniemam, że się domyśliłeś.
--- Sample is the key ---
Sendilkelm
Whisky Admin

Postprzez morgan82 » Pt lis 16, 2018 6:16 pm

Z powodu na szybkie terminy jeszcze nie udało mi się pojawić ale na pewno się wybieram na kolejne spotkanie , które ma się odbyć w grudniu. Mama nadzieję że tym razem uda się zaplanować jakieś zakupy wspólne kilku flaszek , ale na razie czekamy na jakiś konkretny termin . Fajnie będzie się spotykać regularnie przy ciekawych butelkach i w miłym gronie gdzie bez spiny można pogadać na temat whisky, zakupionych butelekach i na inne rózne tematy. A mam nadzieję że tak będzie :)
"coco jambo i do przodu"
morgan82
Single Cask Limited Edition

Postprzez lukus » Pt lis 16, 2018 8:11 pm

morgan82 napisał(a): zakupionych butelekach

obyśmy ten etap ogarnęli, to już będzie naprawdę spoko ;) Też czekam na datę grudniową i oby do zobaczenia :D
lukus
Pure Malt

Postprzez lukus » Śr kwi 10, 2019 1:26 pm

Bartek napisał(a):Lukus fajna inicjatywa, trzymam kciuki za rozkręcenie się Waszych spotkań i rosnący poziom głównych bohaterów ;-) Dawaj znać w tym wątku jak Wam idzie i kiedy kolejne planowane spotkania.

Mała relacja po kilku miesiącach; dotarliśmy do etapu, gdzie wykrystalizowała się stała, kilkunastoosobowa grupa, docelowo ogarnęliśmy przyjazne nam miejsce do przeprowadzania degustacji i przeszliśmy na formułę comiesięcznych spotkań, zaplanowanych z rozsądnym wyprzedzeniem. Też na 2 tygodnie przed planowaną datą kolejnego spotkania mamy już ogarnięte butle, gdzie line up stworzą: Macallan 7 Maxxium Import, Talisker 8 DSR 2018, Springbank 9 Local Barley i Longrow 11Pinot Noir 2019. Dodatkowo mała wymiana sampli na spotkaniu, także idziemy powoli w dobrym kierunku :)
lukus
Pure Malt

Postprzez morgan82 » Śr kwi 10, 2019 8:54 pm

Kiedy spotkanie?
"coco jambo i do przodu"
morgan82
Single Cask Limited Edition

Postprzez wrobel300 » Śr maja 08, 2019 6:26 pm

lukus napisał(a):
Bartek napisał(a):Lukus fajna inicjatywa, trzymam kciuki za rozkręcenie się Waszych spotkań i rosnący poziom głównych bohaterów ;-) Dawaj znać w tym wątku jak Wam idzie i kiedy kolejne planowane spotkania.

Mała relacja po kilku miesiącach; dotarliśmy do etapu, gdzie wykrystalizowała się stała, kilkunastoosobowa grupa, docelowo ogarnęliśmy przyjazne nam miejsce do przeprowadzania degustacji i przeszliśmy na formułę comiesięcznych spotkań, zaplanowanych z rozsądnym wyprzedzeniem. Też na 2 tygodnie przed planowaną datą kolejnego spotkania mamy już ogarnięte butle, gdzie line up stworzą: Macallan 7 Maxxium Import, Talisker 8 DSR 2018, Springbank 9 Local Barley i Longrow 11Pinot Noir 2019. Dodatkowo mała wymiana sampli na spotkaniu, także idziemy powoli w dobrym kierunku :)

Czy mógłbyś napisać trochę więcej o tych spotkaniach?
Ja jestem dopiero początkujący, te butelki to trochę za dużo jak na moje finanse i doświadczenie. Czy zawsze pijecie coś z wyższej półki?
wrobel300
Blend

Postprzez lukus » Cz maja 09, 2019 9:28 am

Czy mógłbyś napisać trochę więcej o tych spotkaniach?
Ja jestem dopiero początkujący, te butelki to trochę za dużo jak na moje finanse i doświadczenie. Czy zawsze pijecie coś z wyższej półki?

wysłałem pw :)
lukus
Pure Malt

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania, wspólne degustacje