Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy jakie whisky na prezent ???
#31
ja jak zawsze polecam oczywiście Jacka Danielsa.....bardzo rozpoznalna marka i ładne butelki czyli wazne rzeczy brane pod uwage przy prezentach. Polecam np sklep internetowy propaganda24h Smile
Odpowiedz
#32
propaganda !
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#33
Daro555 napisał(a):Polecam np sklep internetowy propaganda24h Smile



Za reklamę dziękujemy! :evil:
Odpowiedz
#34
To już wiadomo, gdzie nie robić zakupów. Propagandzie za chamską propagandę podziękujemy.

Ale, skoro już się tak bawimy, to zajrzałem tam. Wybór przeważnie podstawowy, z kilkoma starszymi podstawkami i jednym-dwoma IB. Polecam też okazje cenowe, aż żal nie skorzystać:

Cytat:The Yamazaki 12 years old ... Cena:890,00 zł

No przecież okazja, jak za taki smakołyk. Brać skrzynkami, póki jest.

Cytat:Jura 30 Years Old Camas an Staca ... Cena:2990,00 zł

A to chyba oferta wymierzona w te sławne jelenie z Jury :twisted:

A co najlepsze, takich kwiatków tam jest więcej. :lol:
Odpowiedz
#35
Obiecałem koledze dobrą flachę. Wiem, że lubi Jacka, ale dla odmiany chciałbym mu kupić coś innego do 300zł. Przeglądając forum już wiem, że pijąc Jacka to żaden konsesr whisky z niego Big Grin
Odpowiedz
#36
uelce napisał(a):Obiecałem koledze dobrą flachę. Wiem, że lubi Jacka, ale dla odmiany chciałbym mu kupić coś innego do 300zł. Przeglądając forum już wiem, że pijąc Jacka to żaden konsesr whisky z niego Big Grin


Odstaw ciecz pt:" Jack Daniels " i jeśli chodzi do 300 zł to sugeruję wsiąść: GlenDronach Allardice 15-letni Oloroso Sherry Cask lub jak będziesz miał 20 zł więcej do dyspozycji wówczas warto zakupić GlenDronach Allardice 18-letni Oloroso Sherry Cask. Takie moje zdanie.
Odpowiedz
#37
Jeśli kolega pije z colą to lepiej jednak Jacka kup.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości