Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jestem anomalią?
#21
morgan82 napisał(a):
Neptune napisał(a):Będziesz samplować? :mrgreen:

Nie da rady zrobić samplingu bo co otworzę butelkę to za chwilę pusta. Big Grin

jak Ty to znosisz? ja miałem po niej halucynacje! :lol:
Odpowiedz
#22
cubus napisał(a):
morgan82 napisał(a):
Neptune napisał(a):Będziesz samplować? :mrgreen:

Nie da rady zrobić samplingu bo co otworzę butelkę to za chwilę pusta. Big Grin

jak Ty to znosisz? ja miałem po niej halucynacje! :lol:

Wychowałem się przy wschodniej granicy więc od dawna już nic nie widzę :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#23
Strasznie mi brakuje przycisku " lubię to " pod postem Morgana
Odpowiedz
#24
Tylko jak morganek zdecyduje się na sampling to chłopaki błagam was nie bierzcie sampli po 20ml bo mu psycha siądzie :twisted:

Tam przy wschodniej granicy to mają na to sposób, oni są zaprawieni w bojach.. najpierw seta "czyściochy" a potem można spokojnie walić ten metanol z Biedronki. I nie ma się co bać, nie będzie się szybko ściemniać :twisted:
Odpowiedz
#25
odpowiedź dla autora postu- czy jestem anomalią? - patrząc na nasze społeczeństwo -NNNNIIIIIIEEEE - jeśli Cię to pocieszySmile
Odpowiedz
#26
do autora - popatrz trochę na to forum i dział sample ludzie płacą kilkadziesiąt a nawet kilkaset złotych za 20-50 ml sm ciesząc się że mogą spróbować czegoś wyjątkowego - taką ilością się nie ,,uwalisz" - więc zapewne o coś im chodzi Smile ,do wszystkiego trzeba dojrzeć ale nie wydaje mi się by właściwą drogą był tani zapychacz z Biedry, mam nadzieję, że staniesz się ,,anomalią" (patrz post wyżej) - i jeszcze jedno bez urazy ale w wieku 18 lat chyba poprzestałbym na okazjonalnym piciu piwa z kolegami (taniej i chyba ... zdrowiej)
Odpowiedz
#27
konio23 napisał(a):Witaj w klubie tych co im odbiło Big Grin
A tych trzech co Ci odpisali przede mną to profesorowie.Nie zadawaj się z nimi bo już z tego amoku nie wyjdziesz :twisted:
Wiem co piszę :mrgreen:


:lol: :lol:
Odpowiedz
#28
morgan82 napisał(a):
cubus napisał(a):
morgan82 napisał(a):Nie da rady zrobić samplingu bo co otworzę butelkę to za chwilę pusta. Big Grin

jak Ty to znosisz? ja miałem po niej halucynacje! :lol:

Wychowałem się przy wschodniej granicy więc od dawna już nic nie widzę :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości