Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky wychodzace z produkcji.. Jakie?
#11
Nie no bez jaj.. To jest polska hehe
Odpowiedz
#12
"To jest Polska" - rynek nie rozumie takiego argumentu.

https://www.whiskyauctioneer.com/lot/01 ... 50-bottles
Odpowiedz
#13
Dobra butla na początek.
Na whisky.auction jest też, a pieniądze idą na zbożny cel Smile
Odpowiedz
#14
MateuszNk napisał(a):Nie no bez jaj.. To jest polska hehe

TO podaj konkrety, bo naprawdę w rynku whisky, jedni wydają:
1000 zł na kolekcje i 2k na picie
Inni po 5k na koleckje miesięcznie

Zupełnie CIę nie znamy, więc Twoje stwierdzenie jest bardzo subiektywne i nikt nie będiz zgadywał jakie masz fundusze.
Odpowiedz
#15
Glendronach 15yo, wycofany- a za jakiś czas nie będzie też Glendronacha 21yo Parliament.
Yoichi 10, 12, 15, 20
Yamazaki 12,18
Miyagikyo 10,12,15
Taketsuru 17,21
Słyszałem ,że nawet Taliskera 10yo chcą wycofać.
Odpowiedz
#16
wycofana jest Yamazaki 10
a 12 i 18 są nadal w produkcji z tym że głównie na rynek azjatycki z powodu dużego zapotrzebowania
Odpowiedz
#17
500-600 miesięcznie to jest max na co mogę sobie pozwolić.. Smile
Dzięki tym którzy narazie piszą konkrety..
Odpowiedz
#18
MateuszNk napisał(a):500-600 miesięcznie to jest max na co mogę sobie pozwolić.. Smile
Dzięki tym którzy narazie piszą konkrety..


Za cenę 600 zł możesz co najwyżej zakupić whisky do Picia natomiast o jakiś limitowanych seriach/zamkniętych destylarni możesz zapomnieć raczej moim zdaniem
Odpowiedz
#19
MateuszNk napisał(a):500-600 miesięcznie to jest max na co mogę sobie pozwolić.. Smile
Dzięki tym którzy narazie piszą konkrety..

Możę gdyby ten konkret padł wcześniej, to i wcześniej byłyby konkretne odpowiedzi. Od innych oczekujesz konkretnej butelki, a sam nie podajesz ile na nią możesz przeznaczyć.

Teraz już wiemy co Ci polecić, i z konkretów wyżej to prawopodobnie nie skorzystasz. No może z GD 12yo tylko.

Dodatkowo, w dziale ogólnie o whisky kilka osób na bieżąco informuje o kończących się wypustach podstawek także wystarczy szukać po forum, a później poszukać cen.
Odpowiedz
#20
Teraz ten post trochę zbiegł z tory jaki sobie założyłem.. Chciałem się dowiedzieć konkretów jak nie którzy tu piszą. A więcej jest odp ile mam do wydania i debatowanie a chodziło mi w tym poście tylko i wyłącznie o konkrety. A z tego co zauważyłem nie ma takiego konkretnego postu na temat whisky wycofanych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości