Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pic whisky Cask Strenght?
#11
Dzięki Panowie za cenne porady i wskazówki. Czy w bestwhiskymarket.com przy większych zakupach przesyłka jest gratisowa? Jeżeli tak to od jakiej kwoty? Widzę że mają tam ciekawe oferty za przyzwoitą cenę. Jeżeli ktoś miałby Kilkerrana WiP7 za 300zł to biorę od razu. Strzasznie żałuję że przegapiłem sampling tej whisky. Co do samplingów to nie wykluczam że w przyszłości będę brał w nich udział. Póki co sam zakupiłem kilka buteleczek whisky których chciałem spróbować i może któryś z kolegów również będzie chętny na ich spróbowanie.
Odpowiedz
#12
Kilkerrana mają w M&P Pawlina za 299 zł Smile
Odpowiedz
#13
konio23 napisał(a):Kilkerrana mają w M&P Pawlina za 299 zł Smile

raczej niedostępny, zamawiałem z K@milem i mieli tylko po sherry Wink
Odpowiedz
#14
Wszystkie Kilkerrany rozeszły się w dniu salonu Wink Raczej bez wcześniejszej rezerwacji nie było szans na zakup choćby 1 sztuki.
Natomiast wracając do głównego tematu tego wątku, ja tez osobiście preferuję CS bez wody. Nie jestem oczywiście jakimś ortodoksem i nie zabijam za dolanie kilku kropel Wink wolę jednak poczuć pełną moc, skoro już ktoś podjął decyzję o zabutelkowaniu whisky w CS to z czegoś to wynikało. Są whisky wspaniałe pomimo "kastracji" i wiele bym dał, aby mieć możliwość spróbowania ich w CS, ale fizycznie nie jeet to możliwe. Dlatego gdybym tylko o tym decydował, to życzyłbym sobie oraz innym również, samych whisky CS, a o tym czy rozcieńczać czy nie niech każdy decyduje indywidualnie Wink
Odpowiedz
#15
Święta prawda! NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI!!! Big Grin
Single Malt Whisky
Odpowiedz
#16
Cytat:Mija prawie rok odkąd zacząłem moją przygodę z SM. Po spróbowaniu kilku(nastu) podstawek chciałbym zakupic coś "poważniejszego". Mam tu na myśli jakąś whisky o mocy Cask Strenght. Jak na razie miałem do czynienia tylko z Glenfarclasem 105 który jednak nie za bardzo mi podszedł. Nie wiem czy poprostu sięgnąłem po niego za wcześnie czy też poprostu był słaby. Chciałem się dowiedzie od bardziej doświadczonych kolegów jak pic taką whisky? Jak wiadomo czy lepiej dolac troszeczkę wody czy jednak nie? Jeżeli tak to jest ważne jakiej wody się używa? No i co polecilibyście w cenie do 300zł?
Proponuję spróbować Glenfarclasa Heritage niebo a ziemia w porównaniu do 105.
Single Malt Whisky
Odpowiedz
#17
Proponuję spróbować Glenfarclasa Heritage niebo a ziemia w porównaniu do 105.[/quote]

Rozumiem że chodzi ci o tego Heritage'a CS https://www.whiskybase.com/whisky/19239 ... eritage-cs. Oceny na WB nie są specjalnie zachęcające ale sampla chętnie bym spróbował Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości