Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oznaczanie Samplingów
#1
Propozycja do samplujácych, żeby zakończone samplingi oznaczać np: w tytule dopisać "Zamknięty" albo "Zakończony" albo np: "Z" na poczàtku tytułu.
Nie wiem jak wy, ale ja mam lekki problem. Z reguły zauważam tylko kilka samplingów u góry listy a wiem, że sporo jest aktywnych samplingów u dołu listy tematów. Takie oznaczenie ułatwiło by grzebanie po zamkniętych samplingach i skoncentrowanie się na nie zamkniętych.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#2
Cask Strength napisał(a):Propozycja do samplujácych, żeby zakończone samplingi oznaczać np: w tytule dopisać "Zamknięty" albo "Zakończony" albo np: "Z" na poczàtku tytułu.
Nie wiem jak wy, ale ja mam lekki problem. Z reguły zauważam tylko kilka samplingów u góry listy a wiem, że sporo jest aktywnych samplingów u dołu listy tematów. Takie oznaczenie ułatwiło by grzebanie po zamkniętych samplingach i skoncentrowanie się na nie zamkniętych.

wg mnie to dobry pomysł. Mogę pozmieniać od razu moje samplingi tylko ustalmy sposób oznaczenia by każdy stosował taki sam. Ze względu na limit znaków musi to być krótkie oznaczenie
Odpowiedz
#3
cubus napisał(a):
Cask Strength napisał(a):Propozycja do samplujácych, żeby zakończone samplingi oznaczać np: w tytule dopisać "Zamknięty" albo "Zakończony" albo np: "Z" na poczàtku tytułu.
Nie wiem jak wy, ale ja mam lekki problem. Z reguły zauważam tylko kilka samplingów u góry listy a wiem, że sporo jest aktywnych samplingów u dołu listy tematów. Takie oznaczenie ułatwiło by grzebanie po zamkniętych samplingach i skoncentrowanie się na nie zamkniętych.

wg mnie to dobry pomysł. Mogę pozmieniać od razu moje samplingi tylko ustalmy sposób oznaczenia by każdy stosował taki sam. Ze względu na limit znaków musi to być krótkie oznaczenie

Super pomysł. Moim zdaniem jedna literka wystarczy w tagu. Gdzieś był dodawany system tagów, ale można pisać w temacie bezpośednio:

[Z]
[O} lub bez niczego Otwarty

Pytanie czy chcemy rozgraniczac np Zamkniety, Wyslany ... etc
Druga sprawa - jak bede widzial [Z} to mozna tez zamykac tematy...
Odpowiedz
#4
Proponuje by nie zamykać tematów. Czasem sie w nich jeszcze cos ciagnie.

Jak dla mnie [Z] jest ok a pozostalych bym nie oznaczal czyli jesli nie ma [Z] to znaczy ze otwarty.
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z cubusem co do oznaczania [Z]
ale/i nie zamykania tematów przez admina
Big Grin


Czyli co, przyjmujemy [Z] ?
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#6
cubus napisał(a):Proponuje by nie zamykać tematów. Czasem sie w nich jeszcze cos ciagnie.

Jak dla mnie [Z] jest ok a pozostalych bym nie oznaczal czyli jesli nie ma [Z] to znaczy ze otwarty.


Zgadzam się.

Poza tym jeżeli wątki po orzymaniu "Z" będą usuwane, to nie będzie możliwości sprawdzenia co było samplowane a to moim zdaniem istotna informacja.
Odpowiedz
#7
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Proponuje by nie zamykać tematów. Czasem sie w nich jeszcze cos ciagnie.

Jak dla mnie [Z] jest ok a pozostalych bym nie oznaczal czyli jesli nie ma [Z] to znaczy ze otwarty.


Zgadzam się.

Poza tym jeżeli wątki po orzymaniu "Z" będą usuwane, to nie będzie możliwości sprawdzenia co było samplowane a to moim zdaniem istotna informacja.

usuwac nie. Rafalowi chodziło o zamykanie tematów po prostu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości